Öneri / Şikayetler

Tüm Öneri ve Şikayetler

aylin16-11-2022
sudokuyu çok seviyorum kızıma da öğretmeye başladım sudoku mantığı ile sayılara alışmasını istiyorum sitenize çocuklar için de çok basit sudoku seçeneği ekleyebilir misiniz?

bir mimar10-10-2022
uzun zamandır sayfanızda sudoku oynuyorum yeni bir mimarım çizimler hesaplamalar derken bazen zihnim kilitleniyor ve bu durumlarda sayfanızda sudoku oynuyorum mesleğimin stresinden uzaklaşıp zihnimi boşaltmamı sağlıyor benim gibi bazen tıkanan kişilere tavsiye ederim

eymen31-05-2022
sudoku oyunu oynamak için çok güzel bir sayfa fakat sayfada sudoku kuralları eksik, yeni gelen arkadaşlar için kuralları bilmek daha iyi olur.

murat22-04-2022
yıllardır sayfasınızda ücretsiz sudoku oynuyorum talepleri yerine getirmeniz çok hoş. zaman durdurma özelliğini de eklemişsiniz sadece teşekkür etmek istedim iş arasında oynarken bazen ara vermek zorunda kalıyordum. bir öneri de ben getirmek istiyorum. sudoku nasıl çözülür köşesi yaparsanız çok iyi olur. böylece çözemediğimiz çok zor sudokuların nasıl çözüldüğünü görebiliriz.

zeynep31-03-2022
uzun zamandır sudoku sayfanızı kullanıyorum o yüzden öncelikle böyle bir oyun sayfası yaptığınız için teşekkür ederim. öneri olarak zaman sayacı ekleyebilir misiniz? zamana karşı yarıştığımız için anlık olarak geçen zamanı görmek güzel olacaktır diye düşünüyorum.

İclal AYAZ21-05-2021
Siteniz gerçekten mükemmel.Tek olumsuz özelliği süreyi durdurma seçeneğinin olmaması. Çözerken başka şeylerle meşgul olabildiğimiz için süreyi durdurabilsek çok iyi olur. Bu özellik de eklenirse harika olur.İyi günler,saygılar.

Acbuzzenab05-02-2021
Bazı sistemsel hatalarınız oluyor. Örneğin sitenizdeki bir hatadan dolayı 311991 nolu sudokuyu 5 saniyede çözmüş gözüküyorum ki bu imkansız. Ama o numaralı sudokunun altında başka bir isim var. Yoksa gayet iyi bir site.

Sibel KAFALOĞLU12-01-2021
Merhaba Yazar Okur Ailesi,sorunum aslında kendimle ilgili çünkü ÇOK ZOR oyunlarınızı çoğu zaman terk etmek zorunda kalıyorum. (Hiç sayısı olmayan 9'lu karelerde oluyor bu terk.) Ancak sizden şöyle bir talebim olacak; yukarıda tahmin kutucuklarımız var ya, işte oradaki puntoları küçültebilirmiyiz. Ben en fazla 5 sayıyı yan yana görebiliyorum ama mesela o 9'lu da henüz hiçbir sayı vermemiş oluyorsunuz. Bu nedenle totali göremediğim için tahmin yürütemiyorum. Bu da çok zaman TERK ET şeklinde sonuç veriyor bana. Şeklen size daha uygunsa puntoları küçültmek yerine tüm sütun genişliğini 9 sayıyı da sığdıracak şekilde küçültebilirsiniz belki. (Bilemedim sesli düşünüyorum.) Hem emeklerinize sağlık hem de iyi bir yıl geçirmenizi diliyorum. Saygılarımla.

Saadettin Yıldız02-01-2021
Sudoku hastalıktır,ama güzel bir hastalıktır.Ben Matematikçi olarak sudoku çözmenin tekniğini geliştirdim,burada anlatmak zor.Videoda açıklamak mümkün.
Bu site güzel bir site,kolaydan çok zora özellikle çözülecek hazır su dokuları,dikkat ederseniz rakamları 9'luk bölmelerde asimetrik olarak yazıyor.Doğrusu oda bir güzellik.
Çözümünüde vermesi ayrı bir güzellik.
Dikkat:Sisteme çözdürdüğünüz çözümde en alta ilk soldaki dokuzlukta 2 rakam aynıdır.Bu sizi yanıltmasın,birisinin yerine olmayan rakamı yazarsanız çözüm tamamdır.

remzi aksan28-10-2020
Kendi sayılarımı girip Sudoku oynamak istiyorum.gazetelerdeki Sudoku sorularını girip çözmek istiyorum

selçuk dülgeroğlu05-09-2020
merhaba.zor sudoku çözerken bazan takılıp kaldığımız bir yer oluyor.neden takıldığımızı ve hangi kutucuğa hangi sayının neden o sayının geleceğini gösteren bir sistem koysanız veya sizin sudoku çözücüsünde takıldığımız yere kadar doldursak ama çözülmüş sonucu göstermek yerine takıldığımız yerden itibaren yavaş yavaş çözse neden takıldığımızı anlarız bize daha yardımcı yardımcı olursunuz.Ayrıca böyle bir site varsa onu bildirebilirseniz sevinirim.teşekkürler ve iyi günler..

Aysun13-05-2020
Merhaba, sudoku ana cercevesinin hemen altinda yer alan sagda kontrol solda temizle ve istatistik kisminin yer aldigi satir bulmacaya cok yakin. Sürekli yanlislikla kontrol ve temizleye tiklanabiliyor. Yazilimci arkadaslar alttaki bu satiri asagi kaydirarak bulmacadan biraz uzaklastirabilirler mi? Tablet versiyonu icin bulmaca ile satir arasi 2 mm gb , 2cm olsa cok rahat ederiz. Tesekkürler.

Halil İbrahim07-02-2020
Merhabalar, bugün bir sudoku çözdüm, her satır ve sütunda kurallara uygun bir şekilde yalnızca bir defa rakamları kullandım ve kontrol ettim bir kendini tekrarlayan bir rakam yoktu. ancak bulmacanın çözümüne baktım benimkinden farklıydı. Bu durumda bulmacayı yanlış mı çözdüm yoksa benim çözümüm alternatif bir çözüm müydü ? Kısacası bir sudoku oyununda yalnızda bir çözüm mü vardır yoksa birden fazla mı?

Çağatay30-01-2020
Teknikleri anlatan örnekli küçük makaleler hazırlasanız çok büyük iyilik etmiş olursunuz. Saygılar..

Sez06-12-2019
Merhaba, Sudoku Çözücüde çözüm sonucunda sol alt karenin sol üst 1 ve 2. boşluğa aynı sayının gelmesi bir hata mı yoksa özellikle mi yapılıyor?

Zeynep A14-10-2019
Merhaba,

Bazı sudokularda benim sürem en iyi süre olduğu halde, bir süre sonra benden önceki süre yine en iyi süre olarak gösteriliyor. Örneğin 909764. Bunun sebebi nedir?

Cevap: Zeynep Hanım, e-posta belirtmediğiniz için çözümlerinizi göremiyoruz fakat sudoku bulmacasının çözümlerine baktığımızda normalin çok altında çözüm süreleri görüyoruz. Bu yüzden sistem bunları geçersiz saymış. Sizinki de bunlardan bir tanesi olabilir.

abelardus18-02-2019
hocam ben hem çalışıyorum hemde sitenizden sudoku çözmeye çalışıyorum... bazen uzunca bir zaman bilgisayar başında olamıyorum ve zaman işlemeye devam ediyor bu da beni rahatsız ediyor. buna bir çare bulunursa sevinirim... çalıştığımda zamanı durdurabileyim...

atıf06-02-2019
Güzel. Emeğinize sağlık.

cengiz küt05-02-2019
eğlenceli teşekürler

Cengiz Karagöktaş30-01-2019
Merhaba,

Emekleriniz için teşekkürler. Gayet güzel sisteminiz, son görsel değişikler daha iyi olmuş. Herhangi bir kutucuk seçildiğinde o kutucuğun olduğu satır ve sütunun renkleri değişirse anlık olarak o satır ve sütun daha net görülebilir.

İyi çalışmalar.

Cengiz Karagöktaş25-01-2019
Merhaba,

sayıları yazarken, daha önceden yazılmış rakamları gösteriyor. Bunun önüne geçmek için inputlara autocomplete = off özelliği eklenirse daha iyi olur diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar, saygılar

Cevap: öneriniz için teşekkür ederiz. Gerekli ekleme yapıldı.

ayşen20-01-2019
merhaba. sudoku altındaki reklamın yeni yeri hiç iyi olmamış. bana zaman kaybettiriyo . eski haline dönmesi dilegiyle.. =)

fahri böyüközkök20-01-2019
teşekkürler harika bir site

Fatma Özkaya03-01-2019
Sudokuyu severek oynuyorum. Yalnız herzaman siteye ulaşamıyorum. Yine de teşekkürler.

aytekin21-11-2018
öncelikle belirteyim çok güzel bir uygulama ben öğrenciyim sudoku çözen bir yapay zeka yapıyorum. size sormak istediğim kullandığınız çözüm algoritmasını paylaşabilirmisiniz. iletişim kısmını bulamadığımdan buraya yazdım.

bayram19-11-2018
tuşa bastığımda bir hücre içinde anlam veremediğim sayılar görünürken yerleştirmek istediğim sayı bir türlü yerine yazılmıyor sorunu nasıl çözeceğimi bilemedim kısa zamanda cevaplandırırsanız zevkle oyununuza devam edeceğim ya da değişik sayfa arayışına gireceğim sorunumla ilgileneceğinizi umarım

stoik14-11-2018
pause veya alt yağıldıgında zaman dursa. tsk

can yılmaz gündüz08-11-2018
internette gördüğüm en güzel sudoku oyunu. adam gibi sudoku oynayabiliyoruz. yapana çok teşekkür ederim

Muazzez Gündoğdu19-07-2018
Sudoku çözerken sayfamda reklam görmek istemiyorum artık. Zamanla yarışmamı engelliyor hassasiyet.

Eşref Yıldız21-03-2018
İşyerinde vakit buldukça oynuyorum. Çok güzel çok zevkli bir oyun. Hazırlayanlara emeği geçenlere teşekkür ediyorum...

hana10-03-2018
Ben bu sdokuyu çok amaçok sevdim

BTS Seungs24-11-2017
Ben şöyle istiyorum.Sudoku Zor da biraz daha sayı verseniz nasıl olur.Zaten zorda böyle olmaz!Biraz daha sayı verseniz iyi olabilir.Bu bir öneridir :)

burak akgüneş23-09-2017
merhabalar swordfish tekniğini açıklamanız mümkün mü ?

Murat Özdemir09-09-2017
henüz çözülememiş sudoku bulmacısı diyorsunuz, ama çözümü var nasıl oluyor bu yahu.

Cevap: Bazı arkadaşlar sudoku çözücü kullanarak sudokuyu çözüyorlar ve bu da kısa süreliğine bulmacanın cözülmüş gibi görünmesine neden oluyor. Sistem bunları daha sonra temizliyor. Belirttiğiniz sudoku bulmacası şuan yeniden çözülememiş olarak görünüyor.

emel ertugan17-06-2017
öneri de değil şikayette değil,
bu oyunu çok oynuyorum tabii zamana karşı yarış diyorum,
aynı rakkamlar geliyor önüme artık ezberledim bu nedenle 4 dk yazılan monolya ismi ben de kağıda yazsam oynasam beni de yazrsınız oyun değişmiyor

Cevap: Tam olarak şikayetinizi anlayamadık. Sitemizde yaklaşık bir milyon sudoku bulmacası mevcut, aynı sudoku bulmacalarına denk gelmeniz mümkün ama bu düşük bir ihtimal. dahası üyeler için o sudoku bulmacasını daha önce oynayıp oynamadıklarına dair bildirim var. 4 dk, monolya ismi ve kağıda yazmak ile ne demek istediniz anlayamadık.

03-06-2017
oyunu sonuna kadar oynamak zorundayım ki kontrol tuşuna basayım, oyun sırasında hatalı basımda ikaz olamaz mı hatalıysam sonuncu beklemeyeyim heyecanım boş olmasın tşk

Cevap: Süre açısından bu şekilde olması daha mantıklı. Yoksa ikilemde kalındığı durumda değer girdiğinizde sistem hatalı ise gösterecek ve böylece diğerinin doğru olduğunu bilip, bu yolla sudoku bulmacaları çözülecek. Bu da hem zaman konusunda sürekli avantaj sağlayacak, hem de çözümü kolaylaştıracak.

özge02-06-2017
berbattttt bir site. ben sudoku ustası biri olarak sudokunuzu çözemedim ve ben bir çok yerde madalya kazanmış insanım pessssss ne diiim size berbat bir sudoku
Cevap: sudoku sitemize göstermiş olduğun ilgi için teşekkür ederiz. amaç zaten sudoku severlere çözülmesi en zor sudoku bulmacalarını sunmak.

verde&blanco03-04-2017
daha önce çözdüğüm sudoku yu açtığım ekranda bir daha çözmemek için bunu çözdünüz uyarısı olabilir mi? sudoku bilgilerimden eşleştirme yapmak çok zor... Teşekkürler...

Cevap: Daha önce çözüdüğünüz sudoku bulmacalarında "en iyi süre" altında "senin süren" bilgisi görünüyor. Bu şekilde mevcut sudoku bulmacasını daha önce çözüp çözmediğinizi görebilirsiniz.

aristo23-12-2016
daha kısa zamanda çözdüğüm bulmacalar en kısa süre olarak görünmüyor.Bu durum aradan geçen zamanla ilgiliyse bile bence yanlış.Birde en kısa süreli ilk üç çözüm gösterilirse daha doyurucu olur.

bilge30-11-2016
Merhaba arkadaşlar ben seçmeli olarak zeka oyunlarına gidiyorum ve yarın sınavım var hiçbirşey yapamıyorum çok zor olarak seçiyorum bana bir öneriniz olursa lütfen yazın 1. sınavdan kötü alırsam 2. sınavda düzeltirim lütfen.. sizleri çok seviyorum ♥ :)

gürbüz turgay22-11-2016
Kendi yöntemlerimi tanıtan,faydalarını ve faydalanma yollarını anlatan sudoku konferansı verdim.20 KÜSÜR YILLIK MERAKLISIYIM. Sayfanızda YENİ OYUN yazısının yeri uygun ve pratik değil.Çünkü her oyın bitiminde sayfayı kaydırıp tıklamak gerektiği için yeniden yukarıya gelmek uygunsuz ve pratik olmuyor.Bu nedenle önerim YENİ OYUN yazısını karenin hemen yanına yapmanızı tavsiye ederim.Ayrıca minik temizle yazısını daha büyük ,YENİ OYUN gibi büyük harflerle ve de YENİ OYUN gibi hemen yanına yaparsanız daha güzel ve pratik olur.

Cevap: Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Önerilerinizi ciddiye aldığımızı belirtmek isteriz. “Yeni Oyun” tuşunu taşımak şuan için çok zor görünüyor çünkü o tuş ile birlikte sudoku seviye seçeneklerinin de taşınması gerek. Fakat önerinizden yola çıkarak sudoku çözümü sonrası görünen mesaja aynı seviyede yeni sudoku bulmacası getirmek için bir kısa yol tuşu ekleme önerisini ilgili arkadaşa ilettik. “Temizle” yazısı önceden belirttiğiniz gibi görünüyordu fakat öneri üzerine küçültme kararı aldık. “Temizle” linkinin kullanımı %1den çok daha düşük olduğu için alan olarak fazla yer kaplamayacak şekilde yerleştirildi. Önerilerinize her zaman açığız.

sinem16-10-2016
Çok güzel bir sayfa, her gün zaman buldukça burada sudoku oynuyorum sunduğunuz basit sudoku örnekleri çok güzel. Sudoku nedir nasıl oynanır hep buradan öğrenip kendimi geliştirdim

üzeyir12-04-2016
Ben sudokunu yıllardır oynuyorum çok güzel fakat çok kendimi kaptırıyorum oyuna kendimi

Mustafa08-03-2016
ben, beş yıldır sudokucuyum... Ben hep zor olanları severim. Kafam rahatsa mutlaka çözerim... Bu sayfayı oldukça güzel hazırlamışsınız hergün az da olsa zor olanlarla uğraşırım. Beynimizin sağlıklı olmasını sağlar, allzhimmer hastalığından da korur.....

yağmur29-02-2016
keşke ardişik sudoku çözücü olsaydı ama ardişik sudoku çok zor

aslan arı09-02-2016
arkadaşlar sudoku konusunda ve tekniklerini anlatan tavsiye edebileceginiz kitap varmı.

TUNA ÇİÇEKOĞLU13-09-2015
Benim yazdığım şikayet değildir. Sudoku oynunu anlatan bilgiler ekleyip reklamsız site ayrıca sudoku oynunu seviyelerine göre çıktı alınscak şekilde de yaparsanız biz engelli vatandaşlar için daha kolay olur. Su doku Kurallarını da aynı şekilde ekler misiniz

Zeynep06-08-2015
Cevap verdiğiniz için çok teşekkürler swordfish,xy,xyz,xy-chain teknikleri hakkında da bilgi verebilir misiniz? Çok şey istedim ama cevap verirseniz sevinirim:-) Bunları öğrenince belki çok zor sudokuları çözebilirim.Şimdiden çok teşekkürler

AKIN06-08-2015
Merhaba, en iyi sürede bitirmeme rağmen skorum niçin kabul edilmiyor? Anlamış değilim… Bu sürekli karşılaştığım bir sorun.
Cevap: Ortalamanın çok altında bir sürede çözerseniz sistem o çözümü geçersiz sayıyor. Örnek olarak ortalaması 15 dakika olan ve en iyi sürenin 10 dakika olduğu bir sudoku bulmacasını 3 dakikada çözdüyseniz sistem bu çözümü geçersiz sayacaktır.

Zeynep25-07-2015
X wing tekniği hakkında bilgi verebilir misiniz?Hiçbir yerde Türkçe kaynak bulamadım

Cevap: Merhaba Zeynep, X Wing tekniği çok basit bir tekniktir. Örnek ile açıklamak gerekirse birinci sayı üstten, ikinci sayı yandan sırayı belirtiyor, diyelim ki 1-1 kutucuğunda sadece 1 ve 3 sayıları olabiliyor, 8-1 kutucuğunda da sadece 1 ve 3 olabiliyor, 5-1 kutucuğunda 1 ve 5 olabiliyor, 5-8 kutucuğunda da 1 ve 5 olabiliyor. Gördüğün gibi olasılıkların dördünde de 1 sayısı mevcut, o yüzden 1 sayısı çapraz olarak yerleştirilebilir. Yani 1-1 kutucuğunda 1 ise çaprazındaki 5-8 kutucuğunda da 1 olması gerekir ya da tam tersi. Sonuç olarak ortada bir X oluşuyor. Bu yüzden buna X Wing tekniği diyorlar. Bu tekniğin diğer güzel tarafı bu tarz bir olasılık oluştuğunda otomatik olarak 1. ve 8. sütunlarda 1 ve 5 sıraları dışında 1 olamayacağı için diğer kutucuklardaki 1 olasılığının ortadan kalkmasıdır.

Ahmet ZİYAFET15-07-2015
biraz önce 778125 numaralı oyunu 2 dakika 54 saniyede çözdüm. sistem bana çok mu kızdı. işlemyapmıyor ve 10 dakika 25 saniye olarak gösteriyor.

Zeynep28-06-2015
Bu zor sudokularin çözümüyle ilgili önemli püf noktalarına yer verilebilir.

Ahmet ZİYAFET19-06-2015
19 06 2015 günü yani bu gün hiç çözülememiş sudokuyu açtım. 1 kişi oynamış ve başarısız olarak oyunu terk etmişti.ben oyunu 10 dakika 03 saniyede çözdüm. Çözümüm şöyle idi.
***
Şeklindeydi.merakımı gideremeyerek aynı oyunu ikinci kez oynadım. 5-6 dakika gibi bir sürede değişik bir şekilde çözdüm. Ancak ikinci çözümüm için gösterilen sürede bir değişiklik olmadı.ikinci çözümüm ise
***
Şeklindedir. Karşılaştırarak incelediğinizde çözümlerin birbirinden farklı olduğunu göreceksiniz. Sizin vermiş olduğunuz sayı ne kadar azalırsa aynı oyunun birden fazla çözümünün olduğu aşikardır. Bu mesajı yazmamın nedeni belki bir yardımım olacağı düşüncesinden kaynaklanmaktadır. Çözüm süresi son derece dikkat çekici olanların kopya yoluna gidip gitmedikleri bir önceki en iyi sürede çözen kişinin çözüm şekli ile birebir olup olmadığının karşılaştırılmasıyla kısmen anlaşılabilir.
Sonuç olarak; ben hiç kimse ile yarışmıyorum. Sadece kendimle yarışıyorum. Bulmacalarınız sayesinde iyi vakit geçirmekle birlikte beyin jimnastiği yapmaya çalışıyorum. Eğer bulmacalarınız ödüllü olsaydı kesinlikle sitenize girip asla oyun oynamazdım.
Mesajlarımla başınızı şişirdiğimin farkındayım. Zaten bu son mesajım.
Teşekkür ediyor ve hayırlı işler diliyorum.

Ahmet ZİYAFET18-06-2015
Cevabınızı okudum ve ilginize teşekkür ediyorum.
1-Benim sudoku oynamaktaki öncelikli amacım beyin sağlığı.Eğlence 2.sırada geliyor.
2-Adıma tescil edilmeyen sudoku numaraları:694448, 542983, 975781, 859658, 448741, 937062, 503497, 789111, 153387, 378440'dır.
3-Benim en iyi sürelerimi genelde Manolya rumuzlu kişi geçiyor. kendisini tebrik eder ve tanımak isterim.
4-Sudoku oynarken genelde çay içiyorum. demek çay da süre kaybettirmese durum ne olacak.
5-Biraz önce 921165 numaralı hiç çözülememiş sudokuyu 5 kişi oynamış, başaramamış ve terketmiş.Sizin verdiğiniz toplam 14 numara var. Ben 8 dakika 22 saniyede çözmüşüm. Kabahat mi?
Sonuç olarak; Ben sadece kendimle yarışıyorum. Başta da belirttiğim gibi öncelikli amacım beyin sağlığı.8 yıldır sadece sudoku çözüyorum. Başka bulmacalarla uğraşmıyorum.
Çalışmalarınızda başarılı ve hayırlı işler diliyorum.

YazarOkur Cevap: Merhaba Ahmet Bey, Belirttiğiniz sudoku bulmacalarını inceleyip gerekli düzeltmeleri yapacağız. Teşekkürler

Ahmet ZİYAFET17-06-2015
sudoku bilgilerime baktığımda 8-10 kadar en iyi süremin adıma tescillenmediğini gördüm. bir şüpheniz mi var.gennelikle hiç çözülememiş olanlarıyla uğraştığım gibi 25 mayıs ve 09 haziran 2015 tarihlerindeki mesajlarımda da görüleceği üzere hiç çözülememiş sudokuları daha da zorlaştırılması için tarafınızca verilen rakamların azaltılmasını da talep eden benim.hiç çözülememiş sudokuyu oynamaya başladığınız anda çok zor sudokuya geçiyor ve hiç çözülememiş bir sudokuyu es geçerek bir ikincisi açılmıyor.ilk çözen kişi (YANİ BEN) nasıl kopya çekebilir.makul bir cevap verirseniz sevinirim.

YazarOkur Cevap:
Merhaba Ahmet Bey,
Sitemize göstermiş olduğunuz ilgi için öncelikle teşekkür ederiz. Her sudoku bulmacasının bir numarası var ve en sürenin adınıza tescil edilmemiş olanları bize bildirirseniz inceleriz. Çözdüğünüz birkaç sudokuyu inceledik ve görebildiğimiz kadarı ile ortalama sürenin çok altında sürede çözmüşsünüz. Sistem bu yüzden bunları geçersiz sayıyor. Örnek vermek gerekirse ortalama çözüm süresi 35 dakika olan ve en iyi sürelerin 10 dakikanın üzerinde olan çok zor sudoku bulmacasını 3 dakikada çözdüğünüz görünüyor. Sistem de bunu gerçekçi bulmadığı için çözümünüzü geçersiz sayıyor. Bu özelliği hala geliştirmeye çalışıyoruz ve eğer bir yanlışlık varsa şimdiden sizden özür dileriz.
Sudokuları zorlaştırmaya zaten çalışıyoruz fakat sadece sayıları azaltarak da bunu yapmak mümkün değil. Yine de elimizden geldiğince zorlaştırmaya çalışıyoruz.
Çözülmemiş sudoku bulmacaları henüz herhangi bir ziyaretçinin çözmediği sudokular oluyor ve genelde bunlar çok zor sudoku kategorisinde oluyor. Yani ayrı bir çözülmemiş sudoku kategorisi yok. O yüzden çözülmemiş sudoku seçtiğinizde sistem sizi genelde çok zor sudoku kategorisindeki daha önce çözülememiş sudokuya yönlendiriyor.

GÜNGÖR ÇETİN12-06-2015
Sudoku bağımlısıyım.Sitenizi beğeniyorum.Ellerinize sağlık.
Sitenizde güncellemeler hangi tarih aralığıyla yapılıyor
Teşekkürler
YazarOkur Cevap: Sitemizde güncellemeler anlık, saatlik, günlük ve haftalık olmak üzere 4 farklı şekilde yapılıyor.

Ahmet ZİYAFET09-06-2015
1-) 25 05 2015 tarihli mesajımda ısrarlıyım. henüz çözülememiş sudokularda ara sıra sizin vermiş olduğunuz toplam rakamı 12 ye veya 10 a düşürün.maksat beyni zorlamak değil mi? benim gördüğüm en az vermiş olduğunuz rakam 16 adet.hadi biraz daha zorlayalım.
2-) bazı sudokuların çözüm sürelerini gördükten sonra diyorumki başarı listesini kesinlikle yayınlamayın.o zaman hırs yapan kopyacılardan geçilmez.
3-) EMİNİM Kİ BANA BİLE ÇAMUR ATANLAR OLACAK. O NEDENLE HENÜZ ÇÖZÜLEMEYENLERLE UĞRAŞIYORUM.İLK ÇÖZEN OLMAK HOŞUMA GİDİYOR.

Ahmet ZİYAFET25-05-2015
ilk defa bu gün merak edip baktım. hiç çözülememiş sudoku da sizin verdiğiniz rakamı 17, 18 lerde. beyinleri biraz daha zorlatmak için ara sıra vermiş olduğunuz rakam sayısını 10-12 lere düşürseniz nasıl olur. hiç çözülememiş olanlarda ortalama sürem 12 dk.civarında. siz rakam sayısını azaltsanız da bir denesek diyorum. hayırlı işler

Ahmet ZİYAFET25-05-2015
hiç çözülememiş sudoku ile ilgilenmek, ilk çözen olmak hoşuma gidiyor.hiç çözülememişlerden 50 kadarını ilk ben çözdüm. Ancak, sudoku çok zor kısmında arkadaşlarım neden beni hiç göremiyor. özel bir nedeni var mı?
Ayrıca öneriler/şikayetlerin 05 nisandan sonrası neden gösterilmiyor.

Açıklama: Sadece en iyi süreyi yapan kişi ilgili sudoku sayfasında gösteriliyor.

Ahmet ZİYAFET05-05-2015
siteye yeni üye oldum. Becerikli miyim? Yoksa kazma mıyım? Bunu görmek isterim. Ancak başarı listesi yok. En azından başarılı 100 kişilik liste hazırlayamaz mısınız.? En azından o listeye girmeye çalışırız.

EMEL04-05-2015
daha önce megazebra sudokuyu günde 5 saat oynuyordum,rakamlar karelerin içinde seçimi çok iyi idi, ayrıca puanları en iyiyleri haftalık ve kümüle göstermesi heyecan veriyordu benim amacım türklerin o listede yer alması olduğu için çok oynuyordum seçtiğim rakam doğru değil ise farklı reenkten görüyordum çok çok iyi dizayn edilmişti

Ali abbas ÇELİK06-04-2015
Ben özellikle çok zor olan sudokuları çözmeye çalışıyorum bazı sudokular da bazen rakamların yeri bilerek veya sehven rakamlar yanlış yazılıyor uzun süre uğraşıp çözmeye çalışıyorum olmuyor bir rakamın yerini çözüm gereği değiştirince çözüm gerçekleşiyor. Belki kabul etmeyeceksiniz ama çok eminim.

tunahan05-03-2015
çok güzel bir oyun sitesi araştırma yaparken karşıma çıktı bende açtım baktım süper araştırmama burada devam ettim hem çok eğlendim hem de ödevimi bitirdim çok teşekkür ederim.

tecem sude04-02-2015
sudoku oyununun nasıl oynandığı ile ilgilli bilgi verdiğiniz için teşekkür ederim ilk defa bu oyunun adını duyuyorum ve ilk defa oyunu öğrenmiş oluyorum gerçekten zevkli bir oyuna benziyor

ismail bozlar07-01-2015
şikayet değil çok ta güzel hazırlanmış, yanlız "çok zor"
oyunda bir /iki veya üç joker olmalı mı ? (varsa da ben bilemedim mi) diye düşündüm. Teşekkürler.

Ömer Faruk Uyan19-11-2014
Merhaba göstermiş olduğunuz şuana kadar hiç çözülememiş sudokuyu çözdüm. ama hala çözdüğüm sudoku duruyo güncellemesin yaparsanız sevinirim. :)

17-11-2014
hoca bize zorla sudoku oynatıyor immddat

panayır orta okulu31-10-2014
cok güzel tebrik ediyorum bunu yapana ELLERİNE SAGLI

17-10-2014
BİR DOKTUR OLDUĞUM İÇİN KENDİME PEK ZAMAN BULAMIYORUM AMA BU SİTEYİ TANIDIKTAN SONRA HAYAT IM DEĞİŞTİ ÇOK SAĞOLUN İYİ GUNLER SEVİLAY AK GUL .......

ahmet cagiran21-08-2014
ben,MANOLYA isimli kardesimi tebrik ederim.manolyada benim gibi zor cozulen veya cozulememis sudoku veraklisi

aslı10-08-2014
çoooook güzelll bayıldım...

hamza09-08-2014
çok zooooor

emine tosun31-07-2014
neden aynı kutuya deneme amaçlı iki rakam yazılamıyor.
Örn 25 ya 2 ya 5 gibi.
Düne kadar yazılıyordu

yxhaan25-07-2014
bir yerden sonra 2 veya 3 rakamın nereye yazıldığı farketmeyen bulmcalar çok aptalca

Ceylin17-07-2014
Bu site için emeği geçen herkese teşekkürler. Ancak bazı sorunlarda var sanırım. Kısa sürede bitirmiş olmama rağmen bir önceki süre geliyor. Ayrıca süre yerine puanla sistemi olsa ve ona göre aylık birinciler seçilse olmaz mı? Kimin ne kadar sudoku çözdüğünü görebilsek ya da sudoku seçme şansımız olsa. Bir turnuva havasında olması daha da güzelleştirebilir siteyi. Kolay gelsin...

Birol ADALIĞ30-06-2014
Kutuların büyüklüğü, içerisinde olabilecek rakamları yazdığımda, tamamını görmeme yeterli olmuyor. Kutu yeterli olmadığı için, yazdığım rakamların tamamını göremiyorum. Çözüm; Ya kutu boyutları artırılmalı ya da araştırma amaçlı yazdığım rakamlar için, daha küçük punto kullanabilmeliyim. Saygılarımla.

yusuf Korucu19-06-2014
Her gün sayfanızı ziyaret edip sudoku çözüyorum.iki önerim olacak;
1-önceden var olan "temizle" seçeneğinin tekrar konması
2- her hücreye istediğiniz kadar sayı yazılabiliyor. bundan yararlanarak "doldur boşalt" diye adlandırdığım, önce yazılabilecek rakamları yazıp sonra temizleyerek bulmacayı çözüyorum. buna imkan vermezseniz bulmaca daha da zorlaşacaktır. diye düşünüyorum. naçizane bir öneri. teşekkürler

13-06-2014
oyunu numarası ile seçme hakkı verilse güzel olur

abbas29-05-2014
yeni oyun dendiğinde çözülmemiş su doku gelirse yada zaman olarak en uzun zamanda çözülen gelirse daha güzel olur.

medine08-05-2014
çok güzel bir oyun saatlerce bilgisayarın başında kalanlara sesleniyorum saatlerce oyun oynuyacaklarına gelsinler bu sudoku çözsünler haklı değilmiyim haklıyım tabikide bu oyun bir zeka oyunu vede diğer oyunlardan daha çok eğlenceli ben bunu oyunu bütün arkadaşlarıma öneriyorum oynayın bunu oynamasanız bile başka bir zeka oyunu oynayın lütfen bu sie çok eğlenceli özellikle matamtik yardımcısı öneriyorum

sdfghjkl08-05-2014
çooookkkkk güzezlllllllllllll

sevgi08-05-2014
çoooooooooooook sevdim kolay olan gerçekten kolay ama çok zor olan zor değil zorun zoru ama yinede bu oyun çok eylenceli o saçma sapan oyunlardan daha heycanlı bu oyunu babamda bende öneriyoruz herzaman boş vakitlerimizin 1 saatini buna ayırıyoruz ypana selamımızı yolluyoruz............:*

bilinmiyor08-05-2014
sayın hazırlayan güzel sudokucu pardon ama hiç 1koymamışsınız

03-05-2014
çok güzelde ben oynamayı bilmiyorum.

27-04-2014
Sıralama ve kişisel ve daha detaylı oyun istatistiklerini öneririm

25-04-2014
çözüm süresi, yeterli ve eğlenceli olmuyor. sıralama da olsaydı çok eğlenceli olurdu. bu sitede emeği geçen herkese teşekkürler

beren alem13-04-2014
çok zor çok zor çözülüyor

sudoku oynayıcı09-04-2014
bu sudoku uygulamasını yapana çok teşekkür ederim hergün oynuyorum çok zor sudoku bulmacaları çok zor gerçekten bazılarını çözmek saatlerimi alıyor sodoku çözücü yada sudokuların çözümlerini eklerseniz sevinirim

esma28-03-2014
çok güzel bir oyun
saçma

BENGİSU19-03-2014
daha kolay olmalı sizi

övüyorum teşekkürler.......

hasan bingöl19-03-2014
ounda sil kısmı olsa hepsini silip aynı oyunu yeniden oynamak için hataları anlamak için

sinem16-03-2014
denedim ama çok zordu

berfin16-03-2014
ben bu oyunu pek oynayamıyorum.Ama güzel yapabilen için .

alii01-03-2014
ilk defa denemek istedim rakamlar birbirine tecavüz etti

ismail14-02-2014
bu zeka oyununda kafadan rakam sallamamıza gerek var mı yoksa biraz daha düşünürsek çözülüyor mu?

gs12-02-2014
oyun çok güzel zekayı geliştiriyor yapan çok güzel yapmış çok severim sudoku yu iyi günler

defne c.10-02-2014
zeka oyunu oynamayı seviyorum sudoku da bunlardan bir tanesi siteniz de çok hoşuma gitti arada gelip bulmaca çözüyorum üyelik ve süre özelliği iyi olmuş teşekkür etmek istedim

sadettin16-01-2014
sudoku oyunu çok güzel çok beyendim.

pelin15-01-2014
sudokuya yeni başladım sitenizi keşvettim çok güzel bir sayfa hazırlamışsınız teşekkür etmek istedim sudokulamaya devam :o)

Birol05-01-2014
olasılıkları kutu içine yazdığımda, rakamların tamamını göremiyorum. Kutunun boyutlarını artırma durumu olursa, en zor oyunları bile rahatlıkla çözebileceğim.

burhan aydın13-12-2013
Bulmacayı çözmeyi bitiren yani başarılı olanlardan en iyi sürede çözen ilk 5 kişinin adını ve süresini bulmacanın çözüm sürelerinin gösterildiği yerin solunda gösterilmesini sağlarsanız çok memnun olurum.
Saygılarımla...

burhan aydın09-12-2013
oyununuz çok güzel fırsat buldukça sürekli oynuyorum.Süreyle yarışmak ve daha önce çözen birinin süresinden önce çözmeye çalışmak çok güzel.Önceden aynı bulmacağı çözdüğümde daha önce bu bulmacayı şu sürede çözmüşsün diye gösteriyordu yine aynı şeyi yapamaz mısınız?

resul29-11-2013
Guzel

esra rana yaren29-11-2013
Cok sevdıgım bır oyundur vede oynuyorum zeka geliştiriyo matematiği zayıf olanlara önerıyorum:):):):)

esra29-11-2013
gerçekten zaman geçirmek için süper çok zvkli

hürriyet25-11-2013
bu güzel Sudoku sayfası için teşekkür etmek istedim günümün boş zamanlarını burada geçiriyorum yapanın eline sağlık

emo11-11-2013
oyununuzu çok beyendim gerçekten müthiş

11-11-2013
çok kötü oyun :D

emin deniz03-11-2013
Bende sudoku ileri seviye 5 var onun 194. bulmacasınnı çözdüm ama iki tane çözümü var. Yani benim bildiğim sudokunun 1 tane çözümü olması gerekir ama bunda 2 tane çözümü var .

11-10-2013
hasta olduğum için oyun oynayamıyorum

serdarçkr13-09-2013
önceden bu kadar dikkatimi çekmemişti ama iyice suyu çıktı.813016 mesela bu oyunda 5.58 en iyi süre. benim sürem 5.00 oyun bunu çok hızlı diye göstermiyor.böyle saçma iş mi olur. oyunlarımın 4 te 1 i çöpe gitmiş, abartmıyorum .eminim birçok kişinin birçok oyunu da böyledir.yani bu sınır mantıklı ama daha geniş olmalı.ayrıca taktikleri bilince gayette 5-6 dkda hatta daha kısa sürede çözülür.benim girdiğim sayılara sırayla tek tek bakabilirsin rastgele olup olmadığına yada başka her türlü şekilde. kimseyi gereksiz yere zan altında bırakmaya gerek var mı.benim için sitedeki en ciddi sorun bu.

Sudokoko04-09-2013
Bu arada sitede emegi gecenlere gercekten tesekkur etmek istiyorum, hos ve yorucu olmayan bir siteyi hizmeti sunduklari icin

Sudokoko04-09-2013
Merhaba, Sudoku gercekten guzel bir beyin jimnastigi ancak ben burada bir oyunun ( ozellikle cok zor seceneginde) 5-6 dk, 10dk gibi surelerde yapilabildigine inanmiyorum. Once oyun numarasini online olmadan rahatca ve istediginiz zaman icinde cozup, sonrada linke oyun numarasi yazdiginizda ayni kutulari istediginiz surede doldurabilirsiniz, cogunun da oyle yaptigina inanniyorum. O yuzden cozum surelerinin gercek olduguna inanmiyorum.
Selam ve saygilar

srdrçkr01-09-2013
benim en hızlı olarak çözdüğüm oyunlardan bir kısmında,hepsine bakmadım ama onlarca var, benim adım neden yazmıyor acaba? özellikle süresi çok iyi olanlar için.sistem hile olarak mı görüyor?ben onları gerçekten çözüyorum.bazen giriş yapmayı unutuyorum ama o zaman ziyaretçi olarak görülmesi gerekirdi.
Cevap: Ortalamanın çok altında çözüm sürelerini sistem otomatik geçersiz sayıyor. Ne yazık ki bazıları çözümleri kopyalayarak en iyi süre yapmaya çalışıyorlar ve bu şekilde bunu engellemeye çalışıyoruz. Üye girişi yapılmayan çözümler sistemden otomatik siliniyor.

mustafa25-08-2013
bu güzel site için teşekkür etmek istedim. üye oldum ve her gün düzenli oynuyorum süre seçeneği çok güzel reklamlar olmadan oynamak da çok güzel güzel bir sudoku sayfası çok teşekkür ederim gerçekten

tuana02-08-2013
sudoku oynaya oyna ya bağımlısı oldum. her gün bir çok bulmaca çöz üyorum çok hoşuma gidiyor en zor sudoku bulmacalarını bulup eklerseniz sevinirim mevcut olanları çözdüm zaten

sudokucu02-08-2013
çok güzel bir sudoku sayfanız var. çok hoşuma gidiyor. sadece söylemek istedim. teşekkürler...

ahmet türkarslan24-07-2013
547190 nolo sudokunu çözdüm. Aynı sayı tekrar kullanılmış hatası veriyor.Hata yerini göstermiyor.
Cevap: Yaşadığınız sorun nedeni ile özür dileriz. Sistemde bir sorun vardı ve gerekli düzeltmeleri yaptık.

hakandemir24-07-2013
Arkadaşlar merhabalar e kolay gelsin. Uzun zamandır SUDOKU oynarım ve bundan çok keyif alırım. Ancak, 234498 numaralı oyununuzda sanırım bir hata var. Burada, 3 rakamı yanlış konumda bir inceleyip düzeltirseniz çok sevinirim. Kolaylıklar dilerim.
Cevap: Sitemize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Belirttiğiniz sudoku bulmacasını inceledik ve herhangi bir sorun bulamadık. Sorun devam ederse ekran görüntüsünü gönderirseniz seviniriz. Teşekkürler

ahmed_sivas@hotmail.com18-06-2013
güzel eğlence heycanlı bazen sıkıcı bazen zamanın kayıp etme sitres siz ama hırslı herkese sayğılarımı sunarım şansa da ihtiyac var

gözde15-06-2013
oyun oynama yı özellikle zeka bulmacaları çözmeyi seviyorum bu yüzden sudoku en sevdiğim oyun diyebilirim. sunduğunuz kaliteli sudoku bulmacaları için de ayrıca teşekkür ederim. iş aralarının vazgeçilmezi oldunuz.

muazzez gündoğdu14-06-2013
ben neden üye görünmüyorum.üye olmam sağlansın.defalarca denedim.aynı adres benim olmalı
Cevap: şuan sitemizde zaten üye olarak görünüyorsunuz. size email adresinizden ulaşmaya çalıştık fakat herhangi bir cevap alamadık.

Elfatiha14-06-2013
Üyelerinizin de sudokularını yayınlayabilirsiniz diye düşünyorum... bence böyle bir bölüm yapın sizden gelenler diye...

zeynep12-06-2013
siteniz çok güzel ben sukokuyu okulda öğrendim fakat sudokunun çeşitlerini eklerseniz daha çok tutacağına inanıyorum kendoku sayısal veya bölgesel sudokular gibi

fatih09-06-2013
sudokudan nefreeeeeeeeeeet ederim çok sıkıcı

Neslihan07-06-2013
Mutlaka "pause" eklemelisiniz.

25-05-2013
Çözdüğüm oyunlarla tekrar karşılaşmak istemiyorum.Düzeltirseniz sevinirim,selamlar.

07-05-2013
sudoku güzel bir oyun tavsiyem

ahmed02-05-2013
çok güzel zaman geçiriyorum ben hastanede memurum bazen boş zamanım oluyor güzel vakit herkese bol eğlenceleri

hakan p.29-04-2013
ben de sudoku çözücü istiyorum çözemediğim çok oluyor ve çözümlerini görmek istiyorum bir de siteniz çok güzel ingilizce çeviri yapıp ingilizce yada diğer dillerde yaparsanız tutar bence kolay gelsin

dilara29-04-2013
oyunu kaydetme yada zamanı durdurma isteklerine bende katılıyorum. güzellik merkezinde çalışıyorum. lazer epilasyon, selülit tedavisi, saç ekimi, cilt bakımı vs vs derken işte inanılmaz bunalıyorum sayfanız ilaç gibi geliyor anlatamam 5 dakika çözmek bile tüm stresimi alıyor fakat işlerim yoğun olduğu için sürekli ara vermek zorunda kalıyorum zaman durdurma seçeneği eklerseniz çok sevinirim

didem27-04-2013
basit sudoku bulmacaları eklerseniz sevinirim kolay sudoku oynama seçeneği var fakat kolay dediğiniz bulmacalar çözülmüyor. ben bu oyunda daha yeniyim basit sudoku ve çözümleri eklerseniz çok mutlu olurum

zişan21-04-2013
güzel fakat çok uzun yazmışınız

CEMAL19-04-2013
teşekkürler

hakan18-04-2013
herşey güzel yılardır bu sayfada bu oyunu oynuyorum. ama sayfadaki sizin koyduğunuz rakamların kutucukları daha koyu renkte olursa sevinirim göz sorunu olanlar için cidi sorun bu. özen gösterin lütfen...
Cevap: İstediğiniz gibi koyulaştırma yaptık.

15-04-2013
merhaba.. ben asansör montörüyüm. işim sırasında bir çok problemlerle karşılaşıyorum... sudoku ya başladıktan sonra, hele zor olanlara geçince fark ettim ki, karşılaştığım sorunların üstesinden daha kolay gelmeye başlamışım... çözüm yolları üretmeme yardımcı olduğunu gördükten sonra vazgeçilmez alışkanlığım oldu.. teşekkürler.

hande12-04-2013
bir avukat olarak sayfanızı çok beğeniyorum. o kadar dava dosyası içinde kafamı bir süreliğine dağıtmak için bire bir. bir de önerim var. bir çeşit sigorta sistemi olsa çok güzel olur. bazen çözerken işim çıkıyor ve oyunu kaydetmek istiyorum bir keresinde ise elektrik gidince bilgisayarım kapandı böyle durumlar için çözümleri sonrası için kaydeden bir sistem çok güzel olur

08-04-2013
Herşeyden önce ilginiz için teşekkür ederim. Bu gün son bir kez şikâyetim değerlendirilmiş mi diye baktım. Açıkçası bunu değerlendireceğinizi hiç beklemiyordum. Yanılmışım. Ben ayın altısında görüntülemediğim oyunları sildim. Ben istediğimi aldım. Şimdi sıra sizde "bizde senin gibi bir üye istemiyoruz diyorsanız" üyelikten çıkarın beni. Yarın tekrar bağlanacağım. Giriş yapamazsam anlarım ve her şey için teşekkür ederim. Çünkü son zamanlarda inanılmaz geliştirdim kendimi sayenizde...

Aydın08-04-2013
Yenile butonu niye yok?

Cevap: Sudoku numarasına tıklarsanız yenileme işlemi gerçekleşir

07-04-2013
Sayın yetkililer,
Biraz önce bir şikâyet maili gönderdim. Biliyorum ki sizler bu maili ciddiye bile almayacaksınız. Ama ben oynamadığım hatta hiç görüntülemediğim sudoku oyunlarını oynamış ve terk etmiş gözüküyorum. Bu belki çok önemli bir olay olmayabilir ama benim için önemli. Kendimi iftira atılmış gibi hissediyorum. Bu yüzden bir daha bu siteye bağlanmayacağım. Ve sitenizden yararlanmayacağım. Birçok arkadaşım bu siteye üye onları da bu konuda uyaracağım (sanırım bilgisayarlar üzerinde bir tür takip yapıyorsunuz).Yazık. Lütfen bir iyilik yapın ve hesabımı kapayın.

Cevap: Ziyaretçilerimizin tüm önerileri ve şikayetleri dikkate alınıyor. Sistemde bir sorun oluşmuş ve gerekli düzeltmeler yapıldı. Oluşan sorun nedeni ile sizden özür dileriz. istenmeyen kayıtların silinmesi özelliği eklendi. böylece istediğiniz kayıtı silebilirsiniz. ayrıca hesap kapatma özelliği de ekledik. hesap sayfanıza gidip hesabınızı kapatabilirsiniz.

07-04-2013
Sayın yetkililer,
Sitedeki değişiklikler için teşekkür ediyorum. Yalnız dün hiç girmediğim pek çok oyun (yaklaşık 20) tane girmişim ve terk etmişim gibi görünüyor. Bir yanlışlık mı var? Bu durum düzeltilecek mi?

Cevap: Görünen o ki sistem yoğunluğundan kaynaklanan bir sorun oluşmuş. Bunun tekrarlanmaması için gereken düzeltmeler yapıldı. Yanlışlık nedeni ile özür dileriz.

meltem07-04-2013
sudoku sayfanızı çok seviyorum fakat daha kolay sudoku bulmacaları eklerseniz çok sevinirim ayrıca sudoku çözücü eklerseniz çok iyi olur ben sudokuda yeniyim ve sudoku nasıl oynanır kısmını biraz daha açarsanız ve ip uçları kısmı eklerseniz şahane olur artık kolay sudoku oyunlarından zor olanlara geçmek istiyorum fakat çok zorlanıyorum teşekkürler

RAMSES6201-04-2013
Üstadlar,eski sistemde hata yaptığım zaman silebiliyordum,şimdi tamamını silmek zorunda kalıyorum,ben mi beceremiyorum yoksa sistem mi değişti.En güzel günler dileği ile hoş kalın....

mustafa31-03-2013
sizi bu site için kutlarım.aynı kutu içerisine çok rakam yazılması güzel, birde en başa kadar geri alma butonu olsa çok güzel olur

Mr.Puzzle31-03-2013
Öncelikle böyle bir siteyi hizmete açtığınızdan dolayı teşekkür ederim. Gerçekten çok güzel ve yararlı bir site. Yapmış olduğunuz son değişiklikler de çok güzel ve kullanıcıya yönelik olmuş (Kullanım kolaylığını kastediyorum). Yalnız geçmiş sudoku bilgilerime şuan ulaşamıyorum. İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.

eda ece27-03-2013
cok güzel oyun ama zorlaştırdıkçe daha eğlenceli denemenizi şiddetle tavsiye ederim

:26-03-2013
sudokunu çözüp adını yazdırmak keyftir.ama esrarengiz ziyaretçinin başarısıyla bu adları silmeside ayrı bir zevktir.oyuna renk ve heyecan verir.eskisi gibi ziyaretçi adının dayazılmasını istiyorum.

EMEL21-03-2013
MERHABA SAYIN YETKİLİ..UZUN ZAMANDIR SİTENİZDE SUDOKU OYNUYORUM,YAKLAŞIK BİR HAFTADIR DA ÜYEYİM.. GİRİŞ YAPTIĞIM ZAMAN AÇILAN OYUNDA SEVİYE SEÇİP OYNAMAK İSTİYORUM,SEÇİM YAPTIĞIMDA DİĞER OYUNDAN TERK KAYDEDİYOR BENİ.. OYSA BEN OYUN TERK ETMİYORUM,SEVİYE SEÇİYORUM SADECE.. BUNA BİR ÖNLEM RİCA EDİYORUM.. YANİ AÇAR AÇMAZ OYUN BAŞLAMASIN ÖNCE SEVİYEMİZİ SEÇEBİLELİM.. BİR DE OYUN ESNASINDA MOLA ŞANSIMIZ YOK YANİ SÜRE İŞLİYOR DURDURUP DEVAM ETME ŞANSIMIZ OLSUN.. İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER EDİYORUM.. SUDOKU YU ÇOK SEVİYORUM.. TEKRAR TEŞEKKÜRLER..

08-03-2013
Bazen sudoku oynuyorum. İşim çıkıyor ve oyunu yarıda bırakıyorum ve çıkış sekmesine basarak sistemden çıkıyorum. Daha sonra internet explorer/chrome/modzilla birini kapatıyorum. Normalde en son oynadığım oyun sudoku bilgilerimde "terk" olarak gösterilmeli. Ama oynadığım ve terk etmiş olduğum en son oyun sudoku bilgilerimde gözükmüyor. Örneğin 7 martta hiç oyun oynamamışım gözüküyor.

VUNİ05-03-2013
birçok insan sudokunun bir düşünce oyunu olduğunun farkında olmadığından hile yaparak çok kısa sürede çözmüş görünerek sadece kendilerini aldatıp komik duruma düşüyorlar.

lale04-03-2013
bu çok güzel

02-03-2013
içinden çıkamadım hepsinde 2 ihtimal vardı. bende en kuvvetli ihtimal 5 i yazdım doğru atmışım. çözülüverdi.

01-03-2013
Bulmacanın çözülmüşü de sitede bulunsa çok iyi olur.Çünkü çözümü kontrol etmek istediğimizde sayıları tek tek girmek epeyce zaman alıyor.

sara28-02-2013
sudoku benim için bir hayat onun sayesinde taktir getirdim mükemmel tek kelime ile çinliler nasıl bulduysa beyinleri çalışıor mükekemmel

17-02-2013
SUDOKUDAN ŞİKAYETÇİ OLMAYALIM.ZEKAYI GELİŞTİRİR.

engin17-02-2013
siz de SUDOKU OYNAMALISINIZ

bilgehan09-02-2013
daha açıklayıcı olsun

ayse02-02-2013
cok guzel bir oyun cok begeniyorum.bu oyunu.

meteor24-01-2013
sudoku oyununu çözerken süreyi gösterebilirmisiniz ?..

...muhammet...24-01-2013
ya aslnda gerçekten çok kolay . ama yapabilene tabi. ;) güzel aslnda. beni faceden ekleyin . ;) mehmet kaya :)

Muhammed23-01-2013
Lütfen üye olmayanlarında istatistikleride yazılsın

23-01-2013
çözmeden duramıyorum..

tülay oruç23-01-2013
üçlü küplere odaklanıp her satırda bir rakamın yerini kolayca bulursunuz

21-01-2013
çıkış yapmadığım halde her oyunda üye girişi istiyorsunuz, kaç defa su dokuyu
çözmeme rağmen üye girişimi kabul etmediğiniz için sonucum kayıtedilmedi. ben çıkış yapmadan nasıl oluyoda her oyunda tekrar giriş yapmak zorunda bırakılıyorum anlamadım ben bu siteyi

murat21-01-2013
Siteye çözümleri de koyarsanız çok daha güzel olacak.

17-01-2013
istatistikler görünmüyor oyunu çözüorum ama başarılı 0 gözüküyor

Cevap: Artık sadece üyelerin istatistikleri tutuluyor.

selma yılmaz13-01-2013
bugün neler oldu bu sayfaya yöneticimiz uyuyor mu

arca09-01-2013
ben bu gün okulda sudoku çözümeye çalıştım ama sinir oldum ve öğretmenim düşük puan verece offfffff yaaa :(

eser09-01-2013
Sayfadaki reklamlara tiklandiginda ayni sayfada degil yeni bir sayfa ya da sekmede acilacak sekilde duzenlemenizi oneririm. Yanlislikla reklama tikladim tum yaptiklarim gitti :(

azra kahraman05-01-2013
bu oyun çok saçma bence ,ayrıca çok zor beceri oyunu bu bir yanlışta bile baştan yapmak gerekiyor

emre25-12-2012
lütfen hepsini söleyin cok zor sadece yarısını bulabildim

fevzi durmaz24-12-2012
çok güzel bir zeka oyunu

ebru24-12-2012
bence vazgeçmek

23-12-2012
Hepsi bitti

nurullah güner18-12-2012
sudoku oynarken zamana karşı yarışıyoruz ve zamanı göremiyoruz lüften saat sayacını görünür bir hala getirebilir misiniz

hüseyin16-12-2012
hastası oldum bu oyunun günde 1 yada 2 saat oynamazsam vakit geçmiyor çok zevkli ve dikkat isteyen bir oyun...

Arif09-12-2012
Arkadaslar Resimli Sudoku Çözme taktikleri lazım bana cok acill 1 kac gün sonra yarısmam var .S

09-12-2012
sudoku acaip biroyun dur

emine08-12-2012
SU DOKU ACAyip bir oyun size oyuncularınızı koymanız için yer gösteriyor ardından onun sırını bulmanız için geriye çekiliyor 3 kutuyu tamamen doldurunca kırlıma noktasında kırılıyor işin aslı sabretemek vazgeçmemek

uğur06-12-2012
çok güzel bir oyun

06-12-2012
daha da kolay bölümler hazırlanabilir . çünkü oyunu yeni öğrenenler daha kolay yapar .BU BİR ÖNERİDİR.

salih gömleksiz05-12-2012
başarılı yahaut başarısız olduğumuz oyunu numarasını yazıp tekrar oynayabilmeliyiz acaba benmi bulamadım cevap bastırabilme olanağı yokmu

onur04-12-2012
Facebook sayfama herkesi beklerim

hatice04-12-2012
düzensiz

mustafa04-12-2012
bu sudokunun yöntemini biliyorum 2 saniyemi almıyor

hiçbirşey düzelmeyecek30-11-2012
kafa dağınık sudoku biraz olsun onu unutturuyor :´(

yağmur29-11-2012
bence bu oyun çok saçma oynayanlarda çok

MURAT ERDEM27-11-2012
HARİKASINIZ YA. BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM. UMARIM TÜRKİYEDE ORTAÖĞRETİM MATEMATİK DERS KONULARINA DA GİRER.

sevgi23-11-2012
çok güzel bir oyun

hasan arslan22-11-2012
Not ekleyebilme bölmelerini göster! butonunu açtığımda, dolu ücrenin üzerindeki not ekleme bölümünde kapalı olması gerekir diye düşünmekteyim.

geoblue20-11-2012
ziyaretçi çözümleri istatistiğe girdiği sürece sitenin üye sayısı artmaz. ayrıca kimin bizden daha iyi olduğunu bilmek iyi olur. eğer biri bizim süremizi kıracaksa üye olsun yoksa oyun çok sinir bozucu bir hal aldı

16-11-2012
bu oyunda ortalama süre 12 dk.27 sn.görünüyor.en iyi süre ise 12 dk.49 saniye.bu masıl oluyor? en iyi süre ortalama sürenin nasıl üzerinde olabilir?

Cevap: Bazı arkadaşlar hileye başvurup oyunları bir kaç saniye de bitiriyorlar. Bu da ortalamayı kısa süreliğine aşağı çekiyor. Sistem bunları zamanla eliyor. En süre anlık gösteriliyor fakat ortalama süre belli zaman dilimlerinde güncelleniyor.

barış fidan14-11-2012
güzel deyil

ilayda12-11-2012
nasıl oynanır ve nasıl çözümü

dila09-11-2012
ben bu oyunu çok beğendim çok güzel

gülcihan09-11-2012
çok güzel bir oyun

erkan07-11-2012
bun sudokunu cevebı nerde ben yapamadım

ender yavuz02-11-2012
oyun numarası seçerek aynı arkadaşlarla beraber oynamak istiyoruz.nasıl seçeriz oyunu bunu açıklarsınız çok sevineceğim

23-10-2012
oyun çok güzel

furkan23-10-2012
şikayetimi geri aldım zor olnca daha güzelmiş

furkan23-10-2012
çok zor sudokular

fehmi halman10-10-2012
Sudoku oyununda,oyunlara sıra numarası da verilirse daha uygun olur görüşündeyim,tşkkürler

canan07-10-2012
çok güzel ve zevkli gazetedendaha pratik kalem derdi yok ben çok sevdim artıkgazete almıyorum çok daha güzel eyleniyorum teşekkürler

gamze03-10-2012
gzl oyn bğndm ­;)

bilinmiyor29-09-2012
çok güzel bir oyun annem bile beğendi

Mehmet27-09-2012
Siteye daha önce üye oldum ve birkaç kere de üye olarak giriş yaptım. Ancak son bir haftadır giriş yapmaya çalıştığımda geçersiz şifre veya mail bilgisi uyarısı ile karşılaşıyorum. Şifre hatırlatma seçeneğinde ise benim ayarlamış olduğum mail ve şifre bilgileri geliyor ancak bir türlü giriş yapılmıyor. İlgilenirseniz sevinirim.
Cevap: Üye girişinde herhangi bir problem görünmüyor. Kullandığınız internet tarayıcının cookie izinlerini kontrol etseniz iyi olur.

ERCIYES 1127-09-2012
slm herkese 267870 numaralı oyunu 9 dakikaya yakın bir sürede çözen AYSUN hanımı tebrik ederim kopya almamıştır ümidiyle

Selçuk Sarı17-09-2012
Güzel ve keyifli bir site. Yeni keşfettim. Sudoku'culara tavsiye edeceğim. Ancak, sayfanın her yerini aradım ama üye olma ile ilgili bilgi bulamadım. Üye olmak istiyorsam ne yapmalıyım?

Battal16-09-2012
Sudokularım seviyeleri zorluk dereceleriyle orantılı ve çok hoşlar Ama genede gazetenin yerini tutmuyor bea :)

********08-09-2012
ipucu bölümü olmalı

sıla yüksel05-09-2012
ben işimin arasında uynamaktayım. ancak dolayısıyla süre fazla harcamaktayım. ve süresiz oynamak istiyorum. süreli oynadığımda ortalamayı yükseltiyorum. önerim; süreli ve süresiz olarak düzenlenmesi. sayfayı çok güzel yapmışsınız. teşekkürler

02-09-2012
Kolay seviyede bu kadar zor bir oyun koymak nasıl bir çelişki ? Seviyeler neye göre belirleniyor ?
Cevap: Oyun seviyelerinde bazen hata olabiliyor. Farkettiklerimizi düzeltiyoruz.
Sudoku #764952

kezbancık29-08-2012
oyunlarınızın geneli hatalıdır. oynadığımız oyundan zevk alamıyoruz arkadas nasıl birşey bu ya madem böyle bi site yapıyorsunuz hakkını verın adamı hasta etmeyın
Note: Çözmeye çalıştığınız sudoku bulmacaları başkaları tarafından daha önce çözülmüş ve hiç birinde hataya rastlanmadı. Tek hatalı çözümünüzü de bizzat denedim ve hata oluşmadan çözdüm. Karşılaştığınız hatalı sudoku bulmacalarını hata bildir seçeneği ile bize bildirirseniz hemen kaldırırız. İlginiz için teşekkür ederiz.

SELENGE27-08-2012
Emeginize saglik. Cok guzel olmus. Super kafa dinlendiriyor

sebnem25-08-2012
Sayfanın yeni düzeni çok güzel olmuş teşekkürler.Bir de şu çözdüklerimiz yeniden karşımıza çıkmasa ...o zaman tadına doyum olmaz bu güzel sitenin.

sevim24-08-2012
çözümlerde belirtiğiniz süreler çok güzel olmuş teşekkürler.kaç dakikada çözdüğümü kıyaslamak güzel oluyor.Yalnız 1-çözen kişilerin adlarının nasıl yazıldığını merak ettim.kendi ismimin çıkması hoşuma giderdi.yazarsanız sevinirim.
2-sudoku çözerken ara vermek gerekiyor.bu durumda süreyi durdurma imkanımız var mı?
teşekkürler.
Cevap: isminizin çıkması için üye olmanız gerekli. böylece çözdüğünüz sudokuları takip edebilirsiniz. süre durdurma şuan yok çünkü daha kısa sürede çözüp ismini oraya yazdırmak için kullanan kesin olur.

güngör Babacan17-08-2012
Kolay,çabuk yaarlanılabilen sayfa düzeni ve hizmetiniz için teşekkürler.Boş addedilen tüm zamanımı sudoku ile geçiriyorum,çok yaralanıyor ve zevkle takibediyorum.saygılarımla

Yılmaz Ata17-08-2012
Oyuncunun yerleştirdiği rakamlar farklı renklerde görünebilir.

ramazan13-08-2012
güzel bir oyun vakit geçirmek için 1 numara

ece06-08-2012
kullanıcı girişi nasıl yapılıyor?
Not: Sayfanın alt kısmında üye giriş formu olması gerekiyor. Eğer bu formu göremiyorsanız lütfen bize ekran görüntüsünü gönderebilir misiniz?

06-08-2012
1.çözümlerini görmek,ipucu olmasını isterim.ve geri tuşuna basıldığı zaman sayfanın kendini kapatması çok kötü oluyor.

sevilay04-08-2012
herkese tavsiyamdir iyi bir zeka oyunu

mehmet03-08-2012
ekrandaki tabloyu kagıtta cözüp ekrana işlesem süre ne olur
Not: Yazdırdıktan sonra ekranı kapatmazsanız ve kağıtta çözdükten sonra sayıları ekrandan girerseniz sorun olmaz. Herkese adil olmak için ne yazıkki ortalamanın çok altında yada belli sürenin altındaki çözümleri geçerli saymıyoruz

ahmet cagiran31-07-2012
Sayin ilgililer ve sayin sudokuyu severek durutce oynayip kendisini olcme ve degerlendirmeye tabi tutup onunla vakit geciren kardeslerim.Sudokuya musallat olan,ismini bile aciklama cesareti olmayip ziyaretci rumuzu ile girip cok zor sudokulari isinlayarak 00.00 saniyede cozen zavalliyi kendi yalanciligiyla basbasa birakiyorum.SAYGILAR
YazarOkur Sudoku Not: ziyaretçi bir kullanıcı değil üye girişi yapmamış olan kişiler. çözüm sürelerinde zorluk derecesine göre belli bir zaman diliminden önce yada ortalamanın çok altında çözülenler geçersiz sayılıyor.

reşide30-07-2012

atacan27-07-2012
ÖNERİ

öncelikle teşekkürler. Emeğinize sağlık. Küçük bir öneri:
eğer her oyunun bir numarası olursa ve oyunu numara ile çağırmak mümkün olursa çözemediğimiz oyunu ilerde tekrara deneme şansımız olur. TEŞEKKÜRLER.

Batuhan26-07-2012
Sudoku oyunlarını numaralandırırsanız takipciler aynı oyunu ikinci defa oynamalarının önüne geçmiş olursunuz.
Saygılar

Batuhan26-07-2012
çok güzel bir site hazırlanmış teşekkür ederim

24-07-2012
evet bende hayret ediyorum bu hızlı çözümlere ama sizin söylediğiniz yolları bilmediğim için saf gibi gıpta ile bakıyordum

22-07-2012
isimsiz kahraman nicki 3o saniyede cözmüş.yerlerine bakmak 1 dakika sürer.belliki ya copy yapıyor ya bulup yeniden geri alıp sadece yazıyor sadece yazmak bile 3o saniyeyi gecer.bu durum durust kullanıcıların sevkini kırar.ltf mudahale edin
YazarOkur Not: Bunun üzerinde çalışıyoruz. Ortalama sürenin çok altında yada belli bir sürenin altında çözülenleri geçersiz sayacağız. Öneriniz için teşekkürler...

Ayhan Altay16-07-2012
Not ekleme bölümünü açtığımda dizüstü bilgisayarın ekranına sığmıyor. Daha önce sanırım alta eklediğiniz çubuk yoktu, sudoku ekrana sığıyordu. Ya alttaki çubuğu kaldırınız ya da bölmeleri biraz küçültünüz.

mustafa12-07-2012
Teşekkür ediyorum, işyerinde oyananabilen tek sudoku.. Günde bir tane, hele ki yoğun iş arasında kafamı rahatlatıyor. Yeni düzeninizi beğendim, ama istatistik kodları düzgün çalışmıyor: Yeni oynanan oyunun süresini tutup mesajını gösteriyor ama başarılı-başarısız bölümüne 1 ekleme yapmıyor.

Sadık Çetin10-07-2012
benim ekranda boyutlar değişti su doku karesi ekrana sığmıyor. Ben yanlış bir şey mi yaptım acaba?

09-07-2012
bu niye böyle yaa hem çok zor

09-07-2012
9lu bölümlerin çizgilerini birazcık koyulaştırsanız nasıl olur,eskiden daha iyiydi sanki...

HAKAN09-07-2012
HER GECE EN AZ 3 TANE COZMEDEN ISI BURAKMIYORUM AMA SUDOKUNUN EKRANDAKİ GÖRÜNTÜSÜ BERBAT OLMUŞ ESKİ HALİNE ALIRSANIZ DAHA KEYIFLI VE GUZEL OLACAK GOZLERI COK ALIYOR VE SECICILIK GIDIYOR AKSINDE BU SITE ALBENISINI KAYBEDECEK....

08-07-2012
sudoku tablosu çok büyük 2 gündür kaydrma çubuğunu kullanmak gerek düzelirse çok sevinirim teşekkürler

ceyo07-07-2012
bu yeni düzen beni pek memnun etmedi. not ekleyebilme bölümü çok kalın ve diğer sütunlarla karışıyor. ayrıca oyunayan kişi sayısı ve başarı oranlarını görmek güzeldi. şimdiki versyonda bunların çıkarılması çok hoş olmamaış

07-07-2012
bir önceki rakam karakterleri daha iyi idi

celal GEYGEL05-07-2012
Emeğinize sağlık boş vakitlerimizi sudoku çözmekle geçiriyoruz.Esen kalın.

sevda taşdemir20-06-2012

mustafa KÜLCÜ08-06-2012
ÖNERİ;3*3 kareler(1..9)içinde rakamları gösterip bılgisayar klevyesi kullanmadan kareler içindeki rakamları tıklıyarak su dokudaki boşluklara yazma imkanı sağlanırsa daha kısa zamanda daha çok su doku cözümü sağlanır ve keyif verır kanısındayım.teşekkürler

ender can07-06-2012
emeğinize sağlık

yücel durmaz05-06-2012
rakamları mouseden ekleyemezmiyim

BÜLENT POYRAZ05-06-2012
oynadıpım oyun toplamını göremiyorum.bende mi bir hata var,yoksa sistemde mi böyle bir eksiklik var.oyun bitince skor 1 olarak görünüyor,yeniden oynayınca sıfırlanıyor..

seda serttaş29-05-2012
sudoku çok zor bir oyun ama ne olursa olsun vazgeçemiyorum

bülent poyraz25-05-2012
selamlar.. sayfanızdan daha öncede oyun oynadım fakat yeni üye oldum. üyelikten sonra ki oyun skorlarımı göremiyorum...yardımınızı rica ediyorum. her oyundan sonra tablo sıfırlanıyor..

murat yıldırım25-05-2012

Metin aslan24-05-2012
emeğinize sağlık gerçekten güzel olmuş keyifle çüzüyorum turnova düzenlerseniz katılabilirim slm

vedat bozoğlu22-05-2012

Ahmet ÇAĞIRAN21-05-2012
Önce çok teşekkür ediyorum sizlere ilginizden dolayı.Benim isteğim sudokuyu çözmeye başlamadan önce pin kodumu giriyorum çözdükten sonra başarılı çözüm olarak benim pin koduma giriyor,bazende sudokuyu çözdüğüm halde zannederim süre uzun olduğu için benim pin koduma başarılı çözüm diye işlenmiyor.Bu benim için daha önce çözdüğüm sudokuları yeniden çözmek durumunda bırakıyor.Buna bir çözüm bulmak mümkünmü,birde yeni sudokular istiyorum mümkünse.Kolaylıklar dilerim Sevgiler,Saygılar

faruk islamoğlu16-05-2012
yoruldum gerçekten ama zevkli

Faruk CINKILLI14-05-2012

faruk islamoğlu13-05-2012
harika bir oyundu dsha zorunu bekliyoruz.

ibrahim öztürk13-05-2012
sudoku oyunlarının numarası olmalı hangi oyunu çözdüğümü takip edemiyorum.sıra ile oyunları çözmek isterim.aynı oyun tekrar geldiğini göremiyorum mutlaka takip edebileceğimiz bir sistem olmalı kaç numaralı oyunu çözdüğümü bilmeliyim veya şu numaralı oyunda hata var diyebilmeliyim veya şunu çözemedim demek için numaralandırılmalı.

adil demirtepe11-05-2012
şikayetim yok teşekkür ediyorum

ali hakan10-05-2012
çözümleride olsun

elçin nur çelik09-05-2012
iğğğğğğrennnnnnnnnnnnç

RÜŞTÜ TOPAÇ04-05-2012
Bu sayfayı yapyıgınız için çok teşekkürler.Faydalı bir iş yaptınız,insanlar hoşça fakit gecirirler.

gonca kaya30-04-2012
zor oyun ama sevdim

CENGİZ AYKUT30-04-2012
ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN

sebnem tuncalp30-04-2012
başarılı çözülen oyunların tekrar tekrar karşımıza çıkmamasını öneririm.

29-04-2012
aslında su dukuyu cözen arkadaşlarımızın kimin kaç dk çözdüğünü de yazarsanız seviniriz teşekkürler

ELİF AYŞE AVLIK26-04-2012

gonca k26-04-2012
baayııllddıımm.

mehtap kaya26-04-2012
çok kötü bir oyun sıkıcı ve zor biraz eylenceli yapın.

25-04-2012
çok güzel teşekkürler

19-04-2012
Superrrrr

süleyman KARADUMAN19-04-2012
Teşekkürler,boş zamanlarımızı değerlendirmek ve beyin jimnastiği yapmak için güzel bir uğraş,emeği geçen herkese teşekkürler

19-04-2012
Teşekkürler boş zamanlarımızda güzel vakit geçiriyoruz

rabia tasçi19-04-2012
çok zor

ibrahim yördem18-04-2012
sudoku çok güzel bir oyun özellikle bu siteyi çok beğendim

SÜLEYMAN KARABAL17-04-2012
Sudoku severlere böylesine profesyonel bir site hazırladığınız için tşk ederim.

esin16-04-2012
bi sudoku sever olarak herkese şiddetle tavsiye ediyorum..

melis eren14-04-2012
cok karışık ama cok basıt dıye yapıyorum basit her zaman cözer oynarım sizin hepinize katılırım dünyada b 1.olan kişiyi tebrik ederim ama basit bir oyun hep gastedew oyununu oynar eğlenirim bir arkadaşım bu katt lı sudokuyu ona bin kerede olsun te şe kürederim ALLAH razı olsun

miray13-04-2012
ben dünya şampiyonası bulmacasını yaptım adam olun oğlum.

yağmur gül kaya12-04-2012

ayca ince11-04-2012
sudoku biraz zorrrrrrr

EMEL ANIL10-04-2012
Öncelikle emekleriniz için teşekkürler ediyorum.. Bir önerim olacak sizlere ; oyun bittikten sonra kontrol et tıklandığında (hiç yanlış bitirmiyorum bu arada) başarılı çözüm ve oyun sayısı artıyor ya, bir kez daha tıklarsak ve ya çok kez tıklarsak sayı hep artıyor.. sağlıklı takip için bu tıklama kısıtlansa diyorum.. yani aynı oyunu bir kez bitirip,bir kaç kez bile tıklasak numaratör bir kez işlese.. Sevgi ve saygılarımla..

defne solmaz10-04-2012
10 numara beğendim vayy

Hasan Eltutan06-04-2012
Sudoku oyununuz çok güzel. Emeği geçenlere çok teşekkürler. Yalnız her sudoku oyununa bir numara verilse ve biz aynı sudoku oyununu tekrar tekrar oynamasak nasıl olur.

peri günaydın05-04-2012
bence bu oyunu geliştirin.ben bu oyunu oynuyorum kazanmam gerekirken kaybediyorum.çünkü benim .liğim var.dünyada en iyi sudoku oynayan kişi benim geliştirmenizi ve düzeltmenizi öneririm beni diler siniz iyişallah.

nihat demirbaş04-04-2012
Merhaba sayfanızın müptelasıyım )) düşünen yapanın ellerine sağlık. Ancak bir sorunum var. Ben mi göremiyorum ? yoksa, yok mu? bilmem. Bazen yanlışlıkla her nereye basıyorsam sayfam kayboluveriyor bir daha yarım olan ayni yere dönmem de mümkün olmuyor . Keşke her oyunun bir kodu olsa da yarım kaldığımız yerden devam edebilsek. Ya da en azından ayni oyunu yakalama şansımız olsa diye düşünüyorum .

Esra tümer04-04-2012
Yanlış olması

ferhat altun01-04-2012
gerçekten on numara bir şey boş zamanlarimda hep sudoku çözerim ama ALLAH razi olsun zislerden.........

30-03-2012
çok zor

ASİ KRAL28-03-2012
çok iyi

ceylan gözlüm28-03-2012
bence oyunlarınız güzel ama bazen aynı kutuda 2 rekam birden oluyor ama yinede iyi sudokularınız
teşekür ederim

can lamburcini28-03-2012
.ntmlntmk

kadir çelebiler28-03-2012
bence sudoku güzel bir oyun ama bazen yapıpta doğru çıkmaması benim sinirimi bozuyor

26-03-2012
harika

seda şimşek22-03-2012
su dokuda genellikle yanlış çıkıyor.birde alılı istiyorum

irem22-03-2012
Sudoku insanın zekasını geliştiriyor teşekkürler:D

ÇETİN ŞAHİN22-03-2012
Çok güzel bir site, emeği geçen herkese teşekkürler. Yalnız çözemediğimiz hatta sadece 1 rakam yerleştiremediğimiz sudoku'larda acaba çözümsüz bir soru mu diye çelişkiye düşüyoruz. Sadece 1 rakam yerleştirebildiğimiz bir soruda , 2. (mantıklı ) yerleştirilen rakamın nasıl yerleştiğini görebilsek çok daha güzel olacak. yani sudokudaki yerleştirilen rakamların sırasını görebilirsek çok güzel ve faydalı olacaktır.

HALİL ÇAKAN22-03-2012

MuHaMmEt xD21-03-2012
HaRbİ HaRbİ SüPeRRR Bİ SaYfAnIz waRR ÇoK BeqENdİm TMm MI bİ dE OooofFfFfF neySe süPeRRRRR O kAdaR xD .d.d.d.d.d.d.d fACeDeN eKlEyİn BeNi xD

ali ensar16-03-2012
güzel bir oyun

ali kaya15-03-2012
çok namuslu bir oyunbir o

14-03-2012
diğer sitelerde olmayan özellikler var o yüzden çok hoşuma gidiyor üyelik sistemi ve yarışmalar düzenlenirse çok daha iyi olur.

memo havlu14-03-2012
su dokusu için çok teşekür ederim çok eğlencelidir

oktay eraykutlar14-03-2012
tebrikler..her şeyi düşünmüşsünüz..oynayan için büyük kolaylık..başarılarınızın devamını dilerim..

ömer12-03-2012
sayfanız çok güzel, alışkanlıklarımdan biri oldu, bir önerim olacak, bulmaca altında istatistikler var fakat tekrar tekrar basınca başarılı başarısız çözümler artmaya devam ediyor, bir de eğer bulmacaları numaralandırırsanız tekrar çözmemek adına büyük kolaylık olur, teşekkürler

10-03-2012
çok iyi bir sudoku sayfası olmuş

SUCU09-03-2012
harika ,teşekkür ederim,başarılarınızın devamını dilerim

recep08-03-2012
güzel,ama kimse oynamıyor

nuri aydın05-03-2012
site şahane, her fırsatta siteye girip bir sudoku çözmeye çalışıyorum.

05-03-2012
arkadaşlar ben su dokunu kopyala yapıştır yapacam da olmu

Murat ANILIR02-03-2012
giriş için Pin numarasını nereden alabilirim

AYŞEGÜL ÖZMENAY29-02-2012
ZİHİN AÇICI,KAFA YORDURAN ALHZEMER HASTALIĞINA BİREBİR İYİ GELEN MÜTHİŞ BİR OYUN ...SİTE HARİKA BANA ÇOK İİİ GELİYOR TEŞEKKÜRLER

Abidin BULUT27-02-2012
Teşekkürler Tükendiğinde sonuca ulaşmışındır....Bazıları hatalı çıkıyor (çok zor olanlar)Çözdüklerim kayıda geçmiyor yola devam saygılar

26-02-2012
yapana teşekkür ederim

MEHMET OKUMUŞ23-02-2012

22-02-2012
güzel olmuş

emine konukman21-02-2012
ben özellikle basarısız sayısı fazla olanları çözüyorum..ama 3-4 kere hatalı oyun denk geldi.bn işin içinden çıkamadığım yerde sayıları gösterttiriyorum ve hatalı oluyo.

KADİR ÖZMEN20-02-2012

elmas mendi20-02-2012

hakan bakarcı18-02-2012
tek bir kelimeyle
SUDOKU

Ali Can17-02-2012
Çok güzel bir site, hazırlayanlara teşekkür ederim.
Uzun zamandır bu sitede sudoku oynuyorum ancak, üyelik sistemi olsa ve bıraktığın yerden başka bir zaman devam etme imkanı olsa daha güzel olur.

fatma öztürk16-02-2012

ali arslan16-02-2012
mevcutların içnde en güzeli...bağımlısı oldum...çok teşekkür ederim.

Kemal Yüzbaşıoğlu15-02-2012
Pekçok seçeneğiyle mükemmel bir sayfa hazırlamışsınız.Hizmeti geçenlere teşekkürler.

Şeref çoban15-02-2012
Sudoku kolay görünsede zorlanarak da olsa çözüyorum ve dinlenirkende zamanı değerlendidiyorum hepinize kolay gelsin kolayısa başınıza gelsin.

kadir özmen14-02-2012

napcan nnnnnn14-02-2012
biraz kolay olsun dayyıııı

14-02-2012
sudoku scripti için teşekkür ederim siteme ekledim çok güzel çalışıyor reklam koymadığınız için de ayrıca teşekkür ederim

ilayda atasoy12-02-2012
renkli

ramazan üngör10-02-2012
tertemiz sudoku tesekkürler

hatice özlü09-02-2012
müthiş bir oyun çok teşekkürler

LLLLLLLL08-02-2012
reklamsız sudoku için teşekürlerr.

Endaze05-02-2012
Sudoku , budoku derken kafayı yedik...

04-02-2012
yapana teşekkür ederim daha fazla özel ve şampiyona bulmacaları eklerseniz çok sevinirim

güherbar g.01-02-2012
sitenizde strimko oyunlarına da yer verirseniz sevinirim :)))

halil kurtoğlu31-01-2012
yeter kafam şişti

30-01-2012
süper

25-01-2012
yapana teşekkür ederim adam gibi bir site buldum sonunda

ELİF DİNÇER24-01-2012

zekai armutlu22-01-2012
Daha zor istiyorum.Zorun zorunu istiyorum.BUNLAR DÜNYA FİNALİYSE ÜZGÜNÜM ÇOK BASİT GELDİ BANA.

zekai armutlu22-01-2012
daha zoru yokmu? Eğlenceliydi.TEŞEKKÜRLER.

aliarslan22-01-2012
binler teşekkür....oyunun bağımlısı oldum.

19-01-2012
mükemmel bir oyun olmuş çok teşekkür ederim

18-01-2012
beğendim

erdem gülşen17-01-2012
sudoku çok saçma birşey.hepinize lanet olsun

16-01-2012
gerçekten süper

Cem ASLI15-01-2012
gerçekten çok güzel bir sudoku sitesi. tebrikler ve teşekkürler canı gönülden

13-01-2012
oynadığım en güzel sudoku oyunu teşekkürler

zeynep kılıçbiçen13-01-2012
çok güzel su doku sayıfasını yaptığınız için çook teşekür ederim.

13-01-2012
sayfa çok güzel olmuş

Sabahattin12-01-2012
herkes istatistiğini görürken ben neden göremiyorum anlayamadım. üye girişi yapıyorum ancak oyun bittiğinde konrol et butonuna bastığımda üye olarak giriş yapmamış görünüyorum. sitenizi sürekli ku

gamzem11-01-2012
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

11-01-2012
çok güzel bir oyun sayfası olmuş teşekkür ederim

mehmet11-01-2012
çözemediğim sudoku yok denecek kadar az:)

demet05-01-2012
çok güzel bir su doku bulmaca sayfasını yaptığınız için çok teşekkür ederim

FATOŞ GÜL04-01-2012
HARİKA BİR ŞEY BU KADAR GÜZEL BİR ŞEY GÖRMEMİŞTİMMMMMMMM!

Fuat şana02-01-2012
sduko oyunu benim için çok ğüzeldir.

Doğan Özel02-01-2012
suduko oyunu çok ğüzel bir oyundur.teşekur ederim

VEDAT KÜÇÜK30-12-2011

seçil30-12-2011
sudoku çözmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı reklamsız sudoku zevki için çok teşekkür ederim

ahmet30-12-2011
beyin egzersizi yapmak için harika bir yer..emeğinize sağlık..keşke çocuklarımız saçma sapan oyunlar yerine sudoku oynasalar ve bağımlı olsalar.lütfen çevremizdeki çenç kuşak insanları teşvik edelim..

29-12-2011
teşekkürler

aslı sargal28-12-2011
sudoku çok zor yapamadım ama bazılarını yapabiliyorum güzel olduğumdan yapıyorum yaaa...

sadettin,ülger27-12-2011
sudkuyu, oynadıkça, oyuna, ğömülüyorum, kendimi, oyundan, alamıyorum, tiryakisi, oldum, süper, zeka, oyunu

mehmet26-12-2011
çok zor sudoku oyunlarında sadece birdefaya mahsus numara verilmeli

Ahmet Mehter26-12-2011
Sudokıolar çok zör gafam basmıyor bu işlerie ne yapmalıyım.Okısfordu bitirmiş biri olarak ilkokul 1.den tekrarmı başlasam okumaya acep

azra akın24-12-2011
Sudoku çok zor hiç yapamıyorum nerdeyse ama vazgeçmiyorum:)bağımlı ediyor insanı ve şimdi siz bu maddeyi bize reklamsız veriyosunuz saolun var olun bu arada madde dediime bakmayın matematiğimi düzelttim sayesinde sudokuyu ve yazar okur u seviom:)))

22-12-2011
yarışma formatı eklerseniz çok güzel olur süre ile yarışmak yada diğer kullanıcılar ile yarışmak zevkli olacaktır

GÖKYUĞ ÖZKAN22-12-2011
HİÇ BEYENMEDİM

AYÇA ÇAĞLA ÇALIŞKAN22-12-2011
ÇOK GÜZEL BİR OYUN AMA ÇİFT TEK GİTÇENE ÇİFT ÇİFT GİTMİŞ

22-12-2011
şimdiye kadar gördüğün en iyi sudoku sayfası

reha bilgin22-12-2011
bir android cep aldım.satranç programı indirirken sudoku da varmış.onu da indirdim.önce kolay bir tane sonra daha zor derken en zor seviyede çözünce nette araştırdım.dünya şampiyonası final sorusunu yarım saatte çözebildim.ben dahi olmadığıma ve şampiyona sorusunu, sudoku öğrendikten nerdeyse 3 saat sonra çözemeyeceğime göre şampiyona sorularını çözmek için verilen zaman ne kadar merak ettim.

21-12-2011
bu siteyi yapanın elinden öpüyorum gerçekten teşekkürler

20-12-2011
Harika

özcan deniz14-12-2011
reklamsız sade görünümüyle diğer suduko saylarından iyi cok beğendim özellkle ekstra kutucukların acık olması güzel bazılarında kenra tıklamak gerekior vel hasılı kelam iyi burda sudokumak zevkli:D Sudoku Cok Zor olanlarda bi ayarsızlık var bence ya kolay sıfatına girior yada çözülmüor..:)yazdım bi kenara en son vazcaydım ne edem..:)keyifle sudokuyorz..:D

14-12-2011
ebet şahsen cok beğendim sudoku sitenizi harika reklamsız sade görümü vede not alma kutucuğuyla lakin Sudoku Cok Zor olanları anlamış deilim bazıları ya kolaya kacıor yada hakkatten olasılığı yüksek oluor bi ayar sınıf yok gibi..:D

metin karaman14-12-2011
kutulardaki eksik rakamları sanal klavye ile tıklarken rakamların tamamını göstermiyor

13-12-2011
çok süper bir sudoku oyunu olmuş gerçekten çok teşekkür ederim diğer sitelere ekleme özelliğini biraz daha geliştirirseniz sevinirim kendi sitemde de kullanmak istiyorum

mehtap12-12-2011
çok güzel bir oyun. herkese tavsiye ederim

10-12-2011
hemen hemen tüm yorumları okudum ben de aynı düşünceyi paylaşıyorum böyle güzel bir sudoku sitesi için teşekkür ederim

metin08-12-2011
internette gördüğüm en güzel soduku sayfası yapana çok teşekkür ederim

zerrin parlak05-12-2011
su doku oynamak bana çok iyi geliyor. her gün mutlaka su doku yapıyorum.teşekkürler....

erayes03-12-2011
sudoku'culuk ayrıcalıktır... Bunu herkes anlayamaz..

orhan saçar02-12-2011
harika tek kelime :)

02-12-2011
bu güzel sudoku oyun sayfası için teşekkür ederim

ali can02-12-2011
dünya şampiyonası final bulmacayı kaç dakikada çözdüklerini merak ediyorum.acele cevap :)

a b01-12-2011
her oyunun bir numarası olsa ve de o numarayı yazarak o oyuna ulaşılsa daha güzel olacak. zira bazen çıkmak gerkiyor yeniden o oyuna ulaşmak imkansz gibi birşey. ayrıca emeğiniz için teşekkürler.

Hüseyin YİĞİT23-11-2011
Sayfanız çok güzel konsantrasyonu bozmayacak bir sadelikte zevkle oynuyorum tşk.

esra22-11-2011
sudoku oynamak için gerçekten çok güzel bir web sitesi başka sitelerde reklamlardan ne çözdüğümü bilmiyordum burda da reklamlar var ama reklam gizleme seçeneği çok güzel olmuş yapana sudoku zevkini bize doğru düzgün yaşattığı için gerçekten çok teşekkür ederim

hayri gürsel19-11-2011
emeğinize sağlık çok beğendim ama ben yazıcıdan çıkartıp öyle çözmeye çalışıyorum bir sayfaya 4 ayrı sudoku sığacak şekilde yapılabilir mi acaba, yapılırsa süper olacak. teşekkür ederim.

melek16-11-2011
internette gördüğüm en güzel sudoku oyunu. adam gibi sudoku oynayabiliyoruz. yapana çok teşekkür ederim

ramazan büyükbayram16-11-2011
sudoku

kemal karaca11-11-2011
üye olunuyor ise nasıl, göremedim.

ibrahim mert11-11-2011
site için teşekkür edrim

04-11-2011
güzel bişiymiş

salih akkaya20-10-2011
süper:)

10-10-2011
bence çok güzel veeğlencelidir herkese tavsiye ederim .
ilginiz için teşekkür ederim

şükran baba05-10-2011
oynadığım sudoku oyunlarını kaydetmek istiyorum. ne yapmam gerekir?

şükran baba05-10-2011
sudoku üyeleri arasında yarışmalar olsun. çok hoş ve heyecanlı olur

SEMRAL RUSTEM 17-09-201117-09-2011
Tum dertlerden uzak baska boyuta geciyorum.4-5 yil oluyor benim kanima gireli bu oyun. Devamli sudoku kitabi aliyordu. Simdi yeni kesfettigim sitenizdeyim tessekurler.

BEKİR ÖZBEK13-09-2011
sudoku programınız çok güzel, tebrikler. Bilgisayarımın sık kullanılanlar bölümüne yüklemek isterdim. Bilgisayarı yeni ögrenmeye çalışıyorum. Yüklemeyi başaramadım. Selamlar.

Nilgün24-08-2011
Sitenizi yeni keşfeden ve sudoku meraklısı biri olarak aşağıda yer alan öneri ve şikayetleri okuduğumda benim de oyunlara numara verilmesi talebim olacak. Ayrıca SEMİH Bey'in tespitine katılıyorum, bence sudoku mantığında iki ihtimalden teke indirmek gibi bir durum olmamalı. Açıkçası bu tarz sudoku sorularını sevmiyorum

KENAN TUNA21-08-2011
Daha zor sudokunuz varsa eklermisiniz bazıları gerçekten zor ama artık basit geliyor

Ahmet ÇAĞIRAN19-08-2011
Sayın ilgililer, yeni oyunlar koyduğunuz için çok teşekkür ederim. Saygılar.

mücahit kılıççalan17-08-2011
ben südoku oynunu çok seviyorum ancakhep aynı oynu oynamaktan bıktım lütfen yeni sudoku oyunları getirtirmisi,niz


sayınyet kililere

Ahmet ÇAĞIRAN11-08-2011
Sayın ilgililer,ben okuryazar sudokunun çok zor olanlarını çözüyorum.Fakat artık dönüyorum,dolaşıyorum aynı oyunlar denk geliyor.Yeni sudokular koyabilirseniz sevinirim.Saygılar

murat helvacı08-08-2011
sudoku hastası biri olarak sitenizinde hastasıyım. sizden çok daha zor sudokular bekliyorum. bizlere bu eglenceyi yaşattıgınız için ayrıca çok tşk ederim.

Asena05-08-2011
Sudokunu eskiden beri biliyordum ama hiç ilgimi çekmiyordu okul zamanı Tekn. Tas. öğretmenimiz sudoku yarışması yapana kadar o günden sonra sudoku çok ilgimi çekti ve oynamaya başladım ilk başta zorlandım sayıları yanlış yerlere koydum ama zamanla oynayışım iyileşti fakat hala çok güzel oynadığım söylenemez zamanla daha iyi oynayacağıma inanıyorum
Bu siteyi hazırlayanlara çook teşekkürler (:

osman20-07-2011
oyunların numaraları olsa. hangilerini çözdüğümüzü bilebilsek, çok güzel olur.

alpay demirel02-07-2011
sudokular güzel ama, kağıda çıktısını almadığında çözüm zorlaşıyor. en azında böyle bir güzelliği yaptınız ama çözüm konusunda küçük rakamları kullanabileceğimiz bir sistemde yapabilseydiniz, artık sudoku kitabı almaya gerek yoktu. teşekkürler...)

Ahmet ÇAĞIRAN01-06-2011
Ben yirmi yıldır MS hastasıyım SUDOKU benim yaşam sebebim,Mak.Müh.yim ama hastalığımdan ötürü işimi yapamıyorum.Sağlam olan tek yerim beynimide sudoku ile ayakta tutabiliyorum.Bu iş için emek verenlere sonsuz teşekkürler

13-05-2011
boş vakitlerde sudoku bire bir yapanın eline sağlık

29-04-2011
zeka geliştirici güzel bir oyun tavsiye ederim

soner yavruoglu24-04-2011
oyun yanlıs cözülse dahi tebrik ederim diyor,halbukı yanlıs cozuldugu zaman yanlıs cozum yada dogru cözüm oldugunu belirtse bu güzel sudoku sayfasına daha yararlı olacagını düşünüyorum....!

Azime AKKUŞ21-04-2011
Sayfanız çok güzel.Ama sudokuları birde numaralandırırsanız daha güzel olacak.En kısa zaman numaralandırmanız dileğiyle...

mesut kalyonu30-03-2011
bununeabı bulunmuyor

orhan17-03-2011
bu sudoku yanlış.lütfen kaldırın.

11-03-2011
semih arkadaşıma katılıyorum yardımcı olursanız sevinirm

sena07-03-2011
sudokuda daha yeniyim ama şimdiden çok sevdim

İSMAİL ÜSTÜN07-03-2011
Ben görme engelli ve ekran okuyucu program kullanan bir sudoku meraklısıyım. bu güne kadar hiç bir zaman başkasından yardım almaksızın sudoku oynayamamıştım. zira programım flash tabanlı yazılımları okuyamıyor. bu html tabanlı oyununuz için ne kadar teşekkür etsem az olur. ilk defa anlaya anlaya tadını alaraktan sudoku oynuyorum. saygılar sevgiler. (:

fatmanur27-02-2011
çok güzelll - ben 6 yaşındayım oynuyamıyorum bennn

Nejla25-02-2011
kendimi bildim bileli sudoku çözerim gerçekten hem zaman öldürmek hem zihni çalıştırmak için bire bir bir oyun

semih21-02-2011
bir sudokuyu çözerken yerleştirdiğim sayının mutlaka ve mutlaka o sayı olması gerektiğine dikkat ediyorum eğer mantıklı bir açıklaması yoksa sayıyı bulana kadar mantığımı çalıştırmaya devam ediyorum ancak çok sık olmasada çok zor bulmacalarda bazen tıkanıyorum iki ihtimalli sayılarla karşılaşıyorum ne kadar uğraşsamda tek ihtimale indiremiyorum o zamanda birinden birini tercih etme gibi bir durum ortaya çıkıyor. BU SUDOKU ÇÖZMENİN DOĞASINDA VARMIDIR? YOKSA MANTIKLI TEK SAYIYI ARAMAYA DEVAMMI ETMELİYİM beni bu konuda aydınlatırsanız memnun olacağım saygılar sunarım

hülya eren15-02-2011
oyun çok güzel

tuğçe&oğulcan10-02-2011
bizce güzeL bir oyun.. Zihnimizin geLişmesi açısından önemLi bir oyun..

pehlül küyük02-02-2011
1- Bitirilen bir oyunu 1 defa "KONTROL ET" tuşladığım zaman "BAŞARILI ÇÖZÜM" 1 sayı artıyor, güzel. Fakat aynı sonucu defalarca tuşlasam sanki farklı çözümmüş gibi sürekli "BAŞARILI ÇÖZÜM" sayısını yükseltiyor. Bence böyle olmamalı.
2- Verilen her oyuna bir sayı verilerek numaralandırılsa güzel olur. ünkü hangi oyunları çözüp hangisini çözemediğimizi belirleyebilmeliyiz diye düşünüyorum.

menekse26-01-2011
sudoku ile uni de tanistim o gunden beri bos zamanlarimda surekli oynuyorum herkese tavsiye ederim gercekten zeka gelistiriyor

kerim19-01-2011
her zaman her yerde sudoku

yahyanarin12-01-2011
çok güzel 1 oyun.

sema06-01-2011
sudokumania olarak tesekkur ederim

gamze boztepe21-12-2010
Sizin verdiğiniz tablodan sonra yazdığımız rakamlar farklı bir renkte olursa, silmek isterken bir önceki sayfaya yönlendirilip oyunu kapatmamış oluruz. Umarım anlatabilmişimdir. Teşekkürler...

doomsday0614-12-2010
güzel site olmuş. hazırlayanlara teşekkürler...

fikret atlahan27-11-2010
sudokular mükemmel yanlız zaman sayacı eklerseniz çok daha eğlenceli olur kanaatindeyim. saygılar

leyla26-11-2010
sudoku oyunu hakkında çok övgü aldım oynamak istiyorum,araştırdım ama nasıl oynandığını açıkçası nereye hangi sayı gelecek bir türlü çözemedim yardım ederseniz sevinirim.

nilayda24-11-2010
sudokuyu çok seviyorum teşekkürler

ASASA23-11-2010
güzel bir sudoku sayfası teşekkürler

su14-11-2010
of yha bir geçemedim şunu zordan başlamayacağım bir daha bir de annem zorla oynattırıyo ya

elif ertürk12-11-2010
sudoku

efah26-10-2010
Özel Sudoku Bulmacası 2 de hata var. Kesin çözümü yok. Aşağıdaki adresten kontrol edebilirsiniz.

mine19-10-2010
kafa dağıtmak ve dünyadan soyutlanmak için güzel bir oyun Allah sudokuyu bulanın tuttuğu altın aypsın

selin19-10-2010
satranç oyununun tek başına oynanan şekli gibi birşey tamamen zekanızı kullanarak doğru yolu bulmaya çalışıyorsunuz bu yüzden sudokuyu seviyorum

sudokumaster18-10-2010
bir sudokucu olarak teşekkür ederim

nisan27-08-2010
güzel bir sudoku sayfası bir sudoku oyunu sever olarak yapanı tebrik ederim

abla&kardeş24-08-2010
sudoku çok eğlenceli zihnimi açmaya birebir günde üç öğün tavsiye ederim sabah,öğle,akşam:D

erdal dağıstan02-07-2010
bu oyunu sitenize yüklediğiniz için sizlere minnettarım.bu oyunun hastası oldum, günde en az 20-30 yakın çözüyorum ancak, sizlerden bir ricam var sudokuları eşit kareler olarak yayınlarsanız çok müteşekkir olurum, saygılar

29-05-2010
süper bir oyun sayfası özellkle özel sudoku oyununa bayıldım

18-05-2010
çok güzel bir bulmaca sayfası olmuş

Derya15-05-2010
bu özel sudoku bulmacasını siz mi yaptınız? iki saatir onunla uğraşıyorum hala çözemedim bunun çözümünü de yayınlayacak mısınız? daha önce böyle takıldığım bir sudoku bulmacası olmamıştı yapana helal olsun diyorum

sudoku aşığı11-05-2010
güzel bir sudoku sayfası olmuş dünya şampiyonası bulmacaları tarzında özel zorlayıcı sudoku bulmacalarını sunarsanız güzel olur. diğerleri pek zevk vermiyor

Asuman03-05-2010
bir sudoku manyağı olarak sitenizi çok beyendim. diğer sudoku siteleri gibi reklamların içinde sudoku çözmüyoruz. özellikle sayı gösterme özelliğini çok beyendim fakat satır ve sutunları boydan boya gösterseniz çok daha güzel olurdu. son olarak da hiç çözülememiş sudoku oyunları seçeneği eklerseniz güzel olur.

sudoku sever27-04-2010
sudoku oynamayı çok seviyorum zihnimi herşeyden arındırmak için iyi bir bulmaca bu oyunu hazırlayanları da tebrik ederim özellikle sayı gösterme özelliği çok güzel olmuş insanın işini kolaylaştırıyor

ahmet gülben25-04-2010
ben bu oyunu oynarımmmm

SEVİM ESKİCİ09-04-2010
Sudoku Oyun İstatistiklerini eklemeniz güzel olmuş.başarısız oyun sayısını silme imkanımız var mı?Sonucu görünce biraz moralim bozuldu,kendimi beceriksiz hissettim .Arada bir sıfırlasak iyi olur.519 oyun oynamışım sadece 55 kere yapabilmişim,gayret ediyorum daha iyisini yapacağım.

YazarOkur Sudoku Not: Sudoku oyununa göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bir konuya açıklık getirmek istedim. O istatistikler o oyunu oynayan herkesin istatistikleri sadece bir oyuncunun değil.

Necla Eren01-04-2010
Bazı oyunlar hatalı kurgulanmış.

zeynep alyaz25-03-2010
Sudoku Oyunu

fikret kızılgüneş23-03-2010
her bölgede yan yana alt alta veya çapraz olarak toplamda belirli bir sayıya ulaşmak gerekmiyor mu?

Manolya11-03-2010
sudoku oyna mak için gerçekten güzel bir site bir de sudoku nasıl oynanır gibi eğitici bir sayfa daha yapılsa daha güzel olurdu sudoku oyunu nu çok seviyorum ama tam nasıl sudoku oyna nıyor bilmiyorum o yüzden sudoku oyna ma klavuzu yapılırsa iyi olur biz de sudoku sever olarak memnun oluruz

zehra güner06-03-2010
81 kutucuk içinde verilen sayı adedi 26 nın altına düşebilir mi? ben 21 i denedim başaramadım.bu konuda yardımcı olabilirmisiniz?

furkan05-03-2010
ben sudoku oyununa aşığım

ahmet terlik05-03-2010
sudoku oyna

tehtihkar05-03-2010
oyun oyunluktan çıkmış. bu ne ya. iki tane inek gelse bu ne biçim oyun? derler bu oyunu çıkaranı gördüğüm yerde bizim holdingin tavanına asar balıklarıma yem olarak veririm.

buse04-03-2010
bıze bunu oğretmen performans odevi olarak verdı su dokuyu

nazmi aslan04-03-2010
Sa guzel site olmuş ama kodlarda ahata var çakışıyor kendi sitemede koymuştum bunu

osman güllüce03-03-2010
tam bir pratik zeka antremanı

09-02-2010
bu sayfa da hata yok ama kontrol edilirken hata var diyor başka bir çözümü daha mı var?

bayraktar01-02-2010
müthiş bir oyun dünyadaki tüm oyunlar birleşse bu oyun kadar etmez

elif31-01-2010
hadime sümük boşmusun kardeşim...madem öküz ve domuz oyunu, sen bu sayfayı nasıl keşfettin...

hasan demirdelen20-01-2010
kontrol edildiğinde hataları gösterirseniz seviniriz çünkü hata görünmedigi halde hata var mesajı veriyor her haldeki bütün oyunların tek doru sonucu olamaz

seda torun05-01-2010
sayıları sevdiğim için oyunu bitirmeyi başardım.Sizleri kutlarım.

isimsiz12-12-2009
ben kendım yazacam herseyını ama bulamıyom

TAHA EMRE ÇAYIR10-12-2009
bu oyunu yapana hakkım helal olsun

hamide sümük10-12-2009
çok sıkıcı öküz oyunu ve domuz oyunu

trocky08-12-2009
salakların salakça diye nitelendirdiği bir zeka oyunu

08-12-2009
birkaç sudoku oyununu bir sayfada yazdırabilme düzenlemesi yapılabilirse daha yararlı olur.

melek07-12-2009
çok gzl mişş

metin can03-12-2009
çok salakça bir oyun lütfen oyunu silin

21-11-2009
çok kolaymış:D

metin05-11-2009
basit ve güzel bir sudoku oyunu olmuş fakat ben bu gazetelerde olan 5 sudoku oyunu iç içe olan şeklinden arıyorum o şekilde yaparsanız gelip burda sudoku oyunu oynarım yani...

özlem kırcadağ16-09-2009
Bu oyun çoooooooooooook sıkıcı.
ve zooor.
ben bu oyunu çok az oynadım çünkü hem zor hem de çooooooook sıkıcı.

fatma25-08-2009
nerede hata var anlamadım hep hata var dior cok sacma

Selim Doğruyol19-08-2009
Sudoku'yu web tabanında sunduğunuz için teşekkürler, görsel olarak da iyi, ancakj dikdörtgen olması dikkat dağıtıyor biraz. Ebatları eşit normal karelerden oluşsa konsantrasyon daha yüksek olacak.

manolya18-08-2009
güzel bir sudoku oyunu sayfası olmuş oyunlar biraz zor ama yine de sudoku oynamak için güzel bir yer teşekkürler

Ali Gökbulut31-07-2009
rakamların yazıldığı kutular kareden çok dörtgene benzediği için dikkatimi dağıtıyor,ama ynede güzel olmuş teşekkürlür,elinize sağlık.

sudoku manyağı24-07-2009
nette gördüğüm en güzel sudoku oyunu yapanın eline sağlık

sinan toz11-06-2009
süre koyun birazda zorlaştırın çok kolay.

leyla11-06-2009
oyunlar aşırı zor bunların çözümleri var mı acaba gerçekten merak ediyorum

YazarOkur Sudoku: Tüm oyunların çözümü mevcut. Bir sudoku fanatiği olarak burdaki sudoku oyunlarının hemen hemen hepsini çözdüm. Sudoku Çok Zor seçeneğindeki sudoku oyunlarının gerçekten en zorları olmasına özen gösterdim. O yüzden bu oyunlar aşırı zor olabilir.

09-06-2009
sudoku dıkdortgen olmaz KARE SEKLINDE OLMASI

metin01-06-2009
basit ve güzel bir sudoku sayfası olmuş fakat oyunlar çok zor bazılarını çözemiyorum bir tanesinin çıktısını aldım 1 hafta uğraştım yine de çözemedim

Duygu26-05-2009
güzel bir sudoku sayfası olmuş diğer siteler gibi reklamlar rahatsız etmiyor en azından reklamı gizleyebiliyoruz basit bir sudoku oyunu ama işlevsel bir sudoku severe istediklerini veriyor cizgiler biraz acayip ama onun dışında güzel teşekkürler

bhrinur polat24-05-2009
Güzel bir program ancak,hatalı sayfalar da çıkıyor.Mesela bu gün açtığım sayfada aynı satırda iki adet 7 mevcut. Bazen çözemediğimiz oluyor, dolayısıyla acaba bizden mi yoksa sistemden mi kaynaklanıyor, tereddüt içinde kalıyoruz. Yine de teşekkür ederim.


Sudoku Nasıl Oynanır Sudoku Çözücü